Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Блог
Псевдоартроз кісток

Псевдоартроз кісток

Не зважаючи на значні досягнення сучасної ортопедії, проблема лікування псевдоартрозу залишається досить актуальною. Лікування такого виду переломів це складний комплексний процес, який складається з багатьох факторів, і саме тому псевдоартроз не вирок, а привід діяти!

Реабілітація після складних травм і операцій

Реабілітація після складних травм і операцій

Складні змішані травми - це сукупність різних пошкоджень організму. Різні за типом, локалізацією і ступенем тяжкості. Це пошкодження головного і спинного мозку та...

Лікування та реабілітація після спортивних травм

Лікування та реабілітація після спортивних травм

Чим відрізняються спортивні травми від звичайних? Багато хто скаже - Нічим - травма вона і є травма. Насправді різниця є. Сьогодні ми розповімо Вам про лікування спортивних травм та реабілітацію після них

Коксартроз

Коксартроз

Що ми знаємо про коксартроз? Як його лікувати? Як уберегти себе від ендопротезування? Ми виявимо причину захворювання, усунемо її, також усунемо вже наявні запалення в суглобі і пошкодження, та відновимо правильну функцію суглоба.

Ортопедичний центр “ZARTA”. Контроль якості.

Ортопедичний центр "ZARTA". Контроль якості.

Ортопедичний центр "ZARTA" звертає Вашу увагу на наявність нової функції "Контроль Якості". Ця функція призначена для поліпшення якості обслуговування і лікування.

Підошовний фасцит

Підошовний фасцит

Підошовний фасцит (плантарний фасцит) в народі називають п'ятковою шпорою. Як його лікувати? Хто знаходиться в групі ризику? Профілактика захворювання.

Фіксатори суглобів

Фіксатори суглобів

Фіксатори суглобів і бандажі є важливим елементом в лікувальному процесі. Вони фіксують суглоб, знімаю навантаження, обмежують амплітуду руху, поліпшують лімфоток і мають зігріваючу функцію.

Neurac терапія. Нові підходи в кінезіотерапії

Neurac терапія. Нові підходи в кінезіотерапії

Для початку, давайте розберемо, що ж таке кінезіотерапія? Це вид лікувальної фізкультури, спрямований на відновлення нормальної функції опорно-рухового апарату. Це відбувається за рахунок ...

Артроз. Важливо знати!

Артроз. Важливо знати!

Артроз не вирок! На сьогоднішній день існує безліч методів без операційного лікування даного захворювання...

5-ти річчя центру “ZARTA”

5-ти річчя центру "ZARTA"

15.07.2018 центр ортопедії та реабілітації "ZARTA" святкував своє 5-ти річчя! У цей день ми не словом, а ділом показали, як важливі рух та активний спорт в наш час

Травми суглобів

Травми суглобів

У наш час всі розуміють важливість свободи руху і можливість самообслуговування в побуті.

До уваги пацієнтів клініки ZARTA

До уваги пацієнтів клініки ZARTA

До уваги наших пацієнтів, 15 жовтня відбудеться відкриття оновленого реабілітаційного відділення в центрі ортопедії та реабілітації ZARTA.

Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.