Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Методи лікування
Arthrex-Angel

*** Точну вартість лікування Ви можете дізнатись тільки після обстеження та консультаці з лікарем

Навігація по сторінці:

 1. Лікування стовбуровими клітинами
 2. Що таке стовбурові клітини
 3. Мезенхімальні стовбурові клітини
 4. Дія стовбурових клітин
 5. Система Arthrex Angel
 6. Порівняння Arthrex Angel з іншими системами
 7. При яких захворюваннях призначають ін’єкції стовбурових клітин
 8. Які існують ризики, пов’язані з лікуванням

Система Arthrex (Артрекс) Angel

БІОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ПОШКОДЖЕНЬ СУГЛОБОВОГО ХРЯЩА ТА АРТРОЗУ СУГЛОБІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН ПАЦІЄНТА

Лікування стовбуровими клітинами

Система Arthrex (Артрекс) Angel. В останні десятиліття все більше привертають до себе уваги біологочні методи терапії. Широко вивчалося застосування такого продукту крові, як збагачена тромбоцитами плазма (PRP), особливо, в області ортопедії. Фактори росту, які виробляються тромбоцитами, що містяться в плазмі крові, стимулюють процес відновлення тканини.

Іншим терапевтичним підходом є використання аутологічних мезенхімальних стовбурових клітин (МСК), які можуть бути отримані із цілого ряда тканин - кістковий мозк, жирова тканина, пуповина.

Спочатку в практиці застосовували культивування стовбурових клітин, але в кінці 90-х років такі організації як "Food and Drug Administration" (FDA) та "Marketing Authorization Application" (MAA), прийняли ряд обмежень по використанню клітинної продукції, що стало поштовхом до виникнення і розвиток методів, направлених на отримання концентратів з мінімальною їх обробкою в умовах одної хірургічної маніпуляції, без виносу за межі операційної.

Що ж таке стовбурові клітини?

Це прості недиференційовані клітини в організмі людини, які можуть трансформуватися в інші види клітин. Стовбурові клітини бувають двох типів «ембріональні» та «дорослі». Ембріональні клітини отримують з ембріону, дорослі – з дорослого організму. На сьогоднішній день, під час всіх методів лікування використовуються дорослі стовбурові клітини.

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) є мультипотентними стовбуровими клітинами, які можуть диференціюватися в різні типи клітин, включаючи остеобласти ( клітини кісткової тканини), хондроцити (клітини хряща), адіпоцити (жирові клітини), теноцити (клітини сухожилків), міоцити (клітини м’язів). Висока концентрація МСК міститься саме у кістковому мозгу.

Система Arthrex Angel

Мезенхімальні стовбурові клітини

Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) отримуть із кісткового мозку, зазвичай, із задньої або передньої частини гребня клубової кістки (тазова кістка). Спочатку знеболюють шкіру та тазову кістку за допомогою препаратів, а потім спеціальною пункційною голкою проникають у губчату кістку. Рідину кісткового мозку дуже повільно набирають у шприц. Після того, як в шприці виявляється достатня кількість кісткового мозку, голка видаляється і накладається пов’язка.

Дія стовбурових клітин

Початковою функцією МСК є секреція факторів росту та інших цитокінів (регуляція міжклітинних і міжсистемних взаємодій в організмі,) для стимулювання процесу проліферації (поділ та ріст клітин) та ангіогенезу (утворення нових кровоносних судин).

Максимальна дія МСК відбувається лише за умови ізольованої високої концентрації цих клітин. Адже кістковий мозок, окрім мезенхімальних стовбурових клітин, має ще й інші клітини - тромбоцити, еротроцити, ядерні клітини, гемопоетичні стовбурові клітини.

Головною ціллю є «доставка» концентрату МСК, гемопоетичних стовбурових клітини та клітин-попередників до місця пошкодження. Все це можливо завдяки спеціальному обладнанню, за допомогою якого відбувається центрифугування і сепарація кісткового мозку.

Система Arthrex (Артрекс) Angel

Система Arthrex Angel

Система Arthrex (Артрекс) Angel – повністю автоматизована закрита система, в якій використовується технологія 3-х сенсорів (3ST), яка дозволяє точно розподілити компоненти крові або кісткового мозку на PRP/BMC (багата плазма), PPP (бідна плазма) та RBC (еротроцити) в стерильні контейнери. Технологія 3ST є унікальними і дозволяють досягати концентрацію в 18 разів вищу від первинної.

Порівняння Arthrex Angel з іншими системами

Було проведено ряд досліджень, в якому порівнювалося декілька систем для приготування концентрату кісткового мозку. Технологічною перевагою системи Arthrex Angel є 3-х сенсорна технологія, яка дозволила контролювати кінцеву концентрацію інших клітин та кінцевий об’єм концентрату кісткового мозку.

В ході дослідження було виявлено, що навіть після 96 годин центрифуга Arthrex Angel мала найвищу концентрацію кісткового мозку.

Система Arthrex Angel

Після забору цільної крові або кісткового мозку у шприц, хірург завантажує аспірат в одноразовий набір для приготування плазми, який поставляється стерильним та попередньо зібраним. Це дозволяє захистити пацієнта від можливих ризиків зараження, а лікаря від будь-якого контакту з кров’ю пацієнта.

Після завантаження набору лікар обирає індивідуальні налаштування в залежності від потреб кожного пацієнта. Після чого починається автоматичний цикл обробки. Різні фракції крові розподіляються в закриті контейнери.

Система Arthrex Angel


Після отримання концетрату стовбурових клітин, хірург виконує ін’єкцію під УЗД контролем у зону пошкодження чи порожнину суглоба. Попередньо виконується місцева анестезія для знеболення ділянки ін’єкції. Після ін’єкції накладається асептична пов’язка.

При яких захворюваннях призначають ін’єкції стовбурових клітин?

 • артроз суглобів;
 • пошкодження та захворювання суглобового хряща;
 • хронічні розриви ротаторної манжети;
 • часткові розриви м’язів;
 • пошкодження зв’язок та сухожиль;
 • незрощення кісток та кісткові дефекти;
 • інші спортивні травми;

Чи підходить Вам метод лікування Angel BMC?

Система Arthrex (Артрекс) Angel. Проконсультуйтесь з лікарем, чи підходить Вам метод лікування за допомогою BMC. Після обстеження лікар визначить доцільність проведення терапії BMC. Лікарем може бути прийнято рішення про тимчасове припинення пацієнтом прийому протизапальних препаратів або розріджувачів крові під час проходження терапії.

Які існують ризики, пов’язані з лікуванням?

Для приготування концентрату кісткового мозку (BMC) використовується власний біологічний матеріал пацієнта у закритій стерильній одноразовій системі. Побічні дії під час застосування BMC не були виявлені.

Для отримання більш детальної інформації, зверніться будь ласка до лікаря.

Центр ортопедії та реабілітації "ZARTA".
+38 (096) 273 00 23
+38 (044) 275 79 99

Відгуки наших пацієнтів

Вадим Коноваленко
Вадим Коноваленко
Хочу сказати спасибі Центру ЗАРТА та особисто кожному співробітнику за неоціненну допомогу в моєму лікуванні! У мене була травма коліна, невдала операція (м'яко сказано), більше року мук з коліном! Я звернувся до Володим...
Taras Sobkiv
Taras Sobkiv
Фахівці відповідного рівня,фанати своєї справи,командний підхід,постійний ріст. Повага!
Htc Bolt
Htc Bolt
Високий професіоналізм співробітників. Використання методів доказової медицини.
Любов Титенко
Любов Титенко
Супер команда. Безболісно!
Ольга Добрянська
Ольга Добрянська
Всій родині допоміг! Дякуючи Івану Андрійовичу та його команді люди отримують не тільки надію, але й результат в реально короткі терміни в будь-якому віці! Дуже приємний та порядний лікар, якому дійсно можна довіряти!
Max Gladyshko
Max Gladyshko
Юзва Дмитро - це найкраще що може трапитись з вами в цій сфері.
Артур Філатов
Артур Філатов
Якщо тут працює Засаднюк Іван то Вам до нього, дуже хороший хірург ортопед 🔥🔥🔥, оперував мені коліно.
Дудар В.І.
Дудар В.І.
Дуже хочу поділитись з усіма, враженнями лікування пошкодженого медіального меніска, дефекта суглобового хряща – не могла ходити. Шукала рекомендації, консультацій, відгуки. В госпіталі сказали треба протезувати. Тільки ...
Olena Stefanska
Olena Stefanska
Високопрофесійна команда реабілітологів, найсучасніше обладнання, уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальні програми та підхід. З Іваном Сесь та Андрієм Сорокіним кінезіотерапією відновили рухомість в коліні з...
Алина Пилипенко
Алина Пилипенко
Відмінна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, все чисто-стерильно, завжди зустрічають посмішкою. Величезне спасибі Івану Андрійовичу, після процедур я нарешті можу ходити без болю! І звичайно ж спасибі Максиму, грамо...
Lena G.
Lena G.
Зразкова Клініка з хорошою аурою. Приходиш туди, коли тобі погано, а тебе оточують делікатною увагою та турботою і стає тепліше на душі і розумієш, що ти в надійних руках. Лікар Засаднюк І.А. професіонал, він робив мені ...
Tanya Podebejko
Tanya Podebejko
Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі фахівцям центру ZARTA. Дуже комфортно працювати з командою професіоналів. Індивідуальний підхід і турбота про клієнта, на мій погляд, це девіз центру. Окреме спасибі Івану Андрійовичу. Та...
Evgeny Sharokhin
Evgeny Sharokhin
Після інтенсивного бігу не міг ходити взагалі - перевантажив коліно і сильно пошкодив хрящ. Пройшов серію PRP процедур і магнітно-лазерні процедури. Також пройшов курс реабілітації. Працював з реабілітологом Іваном. Дуж...
Олена Десятник
Олена Десятник
Доброго дня! Хочу подякувати Івану Сесю - прекрасному майстру своєї справи! Бачить проблему, вирішує комплексно і відчуває руками людське тіло, наче чаклун! Німіли пальці на ногах, колеги радили «попити вітамін В». Іван ...
Larion Babych
Larion Babych
Виняткова кваліфікація спеціалістів на всіх етапах лікування і сучасне обладнання зроблять процесс відновлення швидким и приємним.
Влад Козак
Влад Козак
Хочу сказати дуже велике дякую Івану Андрійовичу за професійне лікування та відношення!!! Персонал дуже привітній і щирий, тут завжди готові допомогти і дати корисну пораду. Особливо хочу подякувати Наталі за постійну пі...
Vladyslav Lebedynets
Vladyslav Lebedynets
Хочу виразити вдячність усій Зарті за опіку і допомогу, а особливо Сесеві Івану за реабілітаційні тренування. Навіть така лінива людина, як я загорілася бажанням займатися спортом. Під час тренувань Іван постійно уважно ...
Анатолій Совайло
Анатолій Совайло
До клініки ZARTA звернулась моя дружина з сильним болем в плечовому суглобі, який спричиняв їй страждання. Через 3 тижні дружину було не впізнати. Вона просто повернулася до повноцінного життя. Ірина розповідала про суча...
Олена Єгорова
Олена Єгорова
Сучасна клініка із сучасним обладнанням та методикою. Дякую Івану Андрійовичу за консультації, медичному персоналу та реабілітологу Євгенії за швидке відновлення та професійну роботу, та загалом персоналу клініки разом і...
Анастасія Толочная
Анастасія Толочная
Проходила в Зарті реабілітацію після пластики хрестоподібної зв'язки. Займалася починаючи з 3 місяці після операції. Для тих, хто сумнівається йти чи не йти до реабілітолога ... йдіть обо'язково !!! Правильно поставили х...
Інна Гаврилова
Інна Гаврилова
Супер професіонали! Кращий ортопедичний центр Києва, з мого великого досвіду ця впевненість. Не треба Ізраїлю і Європи.
Julia Samorodova
Julia Samorodova
Спасибі Івану Андрійовичу за ідеальну операцію на стопі. Вже через 6 тижнів я вже змогла полетіти на Півн. Кіпр з групою дітей, успішно реалізувати там наш активно-освітній проект. Діти Кіпру й України вдячні Вам за те, ...
Viktor Rezvyi
Viktor Rezvyi
Дуже рекомендую консультацію по будь-яким питанням даного профілю у Івана Андрійовича а також пробне тренування у реабілітолога Дмитра! Обіцяю ви захочете повернутись тк він відновлює всі частини тіла в норму!
Аліна Пилипенко
Аліна Пилипенко
Тут чудовий колектив і хороша атмосфера. Завжди зустрічають посмішкою) Окреме спасибі Івану Андрійовичу, лікар знає свою справу. Я дивом до вас потрапила! 100% рекомендую у кого є проблеми. Дякую вам за допомогу!
Tatiana Goliaka
Tatiana Goliaka
Спасибі величезне і низький уклін Івану Андрійовичу та Олександру Івановичу за якісні операції і швидке відновлення. Успіхів вам та процвітання!
Лариса Івашко
Лариса Івашко
Дуже хороша клініка, лікарі - майстри своєї справи, медсестри чуйні, уважні та відповідальні. Бажаю Вам міцного здоров'я та терпіння.
Світлана Юріївна
Світлана Юріївна
Звернулась до Антонюка Олександра Івановича за рекомендаціями багатьох своїх знайомих, як до чудового хірурга, травматолога, ортопеда, практика з великим досвідом, зі своєю наболілою проблемою, потрібно було оперуватись,...
Сергій Тютюненко
Сергій Тютюненко
За час лікування довелося пройти багато фахівців і клінік, майже рік перелом не зростався. Іван Андрійович та Світлани зробили диво! За 1.5 місяці я зміг наступати на ногу. А ще за 3 злізти з милиць. Єдине про що шкодую,...
Василенко Ганна
Василенко Ганна
Я двічі проходила лікування в ортопедичному центрі "Zartа". Вважаю, що мені дуже пощастило проходити ці лікування в колективі спеціалістів високого класу, який очолює Засаднюк Іван Андрійович. Іван Андрійович є спеціалі...
Книш Сергій
Книш Сергій
Був пацієнтом даного медичного центру. Лише приємні враження, без винятків: сучасне обладнання та сумлінність у роботі, кваліфіковані рекомендації, все вчасно від діагнозу до лікування. Колектив професіоналів та чуйних л...
Юрій Железняк
Юрій Железняк
Класна клініка, працюють професіонали, бажаю успіхів, так тримати !!!
Зоряна Книш
Зоряна Книш
Раджу всім ZARTA ! Тут я отримала висококваліфіковану допомогу за сучасними технологіями, повний комфорт та привітне відношення персоналу! Велика подяка лікарю Івану Андрійовичу Засаднюку, який є не лише професіоналом у ...
Галина Новосад
Галина Новосад
Хочу виразити вдячність лікарю Івану Андрійовичу за допомогу та професіоналізм. Як кажуть "лікар від Бога". Всім рекомендую. Окремо дякую персоналу клініки за привітність та доброзичливість.
Любов Герасимова
Любов Герасимова
Дуже хороший лікар Іван Андрійович і прекрасний колектив медсестер.
Татьяна Новосад
Татьяна Новосад
Зверталася до послуг клініки я та члени моєї родини. В клініці надається широкий спектр послуг від первинної консультації до різного роду реабілітаційних процедур. Персонал завжди привітний та відкритий, готовий прийти...
Oksana Savchuk
Oksana Savchuk
Послуги на високому рiвнi. Регулярно ходжу на пресотерапiю. Персонал привiтний та дружелюбний. Рекомендую!
Оксана Заєць
Оксана Заєць
Хочу подякувати лікарю Івану Андрійовичу та його колективу ортопедичного центру ZARTA. Завжди привітні, ввічливі і що саме головне професіонали своєї справи. Бажаю, Івану Андрійовичу та всьому коллективу самого головного...
Lena Nesterovych
Lena Nesterovych
Дякую Вам, Іване Андрійовичу, за допомогу! Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу медичного центра. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це...
Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.