Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Відгуки
Вадим Коноваленко

Хочу сказати спасибі Центру ЗАРТА та особисто кожному співробітнику за неоціненну допомогу в моєму лікуванні! У мене була травма коліна, невдала операція (м'яко сказано), більше року мук з коліном! Я звернувся до Володимира Анатолійовича та Івана Андрійовича за рекомендацією моїх знайомих і був приємно здивований підходом, ставленням та професіоналізмом: мені зробили операцію, клітинну терапію. Дуже важливу роль в моєму лікуванні прийняв реабілітолог Дмитро Юзва, який допоміг мені розробити коліно, видав вправи щоб робити їх самостійно; завдяки йому я став більш впевнено ходити! Найголовніше що мені сподобалося це відношення до мене як до пацієнта і людини: лікарям і реабілітолога було не все одно як там мої справи після лікування і занять, мене постійно підтримували морально і консультували в будь-який час! Однозначно рекомендую всім друзям, знайомим і колегам тепер!

Вадим Коноваленко
29.01.2020
Taras Sobkiv

Фахівці відповідного рівня,фанати своєї справи,командний підхід,постійний ріст. Повага!

Taras Sobkiv
03.11.2019
Htc Bolt

Високий професіоналізм співробітників. Використання методів доказової медицини.

Htc Bolt
24.10.2019
Любов Титенко

Супер команда. Безболісно!

Любов Титенко
30.08.2019
Ольга Добрянська

Всій родині допоміг! Дякуючи Івану Андрійовичу та його команді люди отримують не тільки надію, але й результат в реально короткі терміни в будь-якому віці! Дуже приємний та порядний лікар, якому дійсно можна довіряти!

Ольга Добрянська
13.06.2019
Max Gladyshko

Юзва Дмитро - це найкраще що може трапитись з вами в цій сфері.

Max Gladyshko
14.05.2019
Артур Філатов

Якщо тут працює Засаднюк Іван то Вам до нього, дуже хороший хірург ортопед 🔥🔥🔥, оперував мені коліно.

Артур Філатов
04.05.2019
Дудар В.І.

Дуже хочу поділитись з усіма, враженнями лікування пошкодженого медіального меніска, дефекта суглобового хряща – не могла ходити. Шукала рекомендації, консультацій, відгуки. В госпіталі сказали треба протезувати. Тільки в центрі ортопедії та реабілітації “ZARTA” лікар ЗАСАДНЮК ІВАН АНДРІЙОВИЧ втихомирив мої нерви, радив робити операцію, рятувати суглоб, потім реабілітація в центрі та ін’єкції. Отож тільки йому і довірилась! ІВАН АНДРІЙОВИЧ провів операцію, щодня заходив в палату, підбадьорив після переляку. А ЦЕ ВАЖЛИВО! Талановитий, розумний СПЕЦ – це нічого не сказати, бо вже кандидат мед. наук. Має 5 винаходів і 50 публікацій, бував на форумах в Європі, ставить імплантати… РУКИ ЗОЛОТІ ! Тому не сумнівайтеся, як невіруючий ХОМА, наступний пацієнте, звернись в “ZARTA” до ортопеда-травматолога Засаднюка І. А. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЛІКАРЮ ! НЕХАЙ ГОСПОДЬ ВАС БЕРЕЖЕ ! Дудар В. І. 21.03.2019

Дудар В.І.
28.03.2019
Olena Stefanska

Високопрофесійна команда реабілітологів, найсучасніше обладнання, уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальні програми та підхід. З Іваном Сесь та Андрієм Сорокіним кінезіотерапією відновили рухомість в коліні за досить стислий час:) На початковому етапі також важливою була процедура на мотошині, яку проводить Валентина. Дякую всій команді та чудовому лікарю Івану Андрійовичу Засаднюку!

Olena Stefanska
22.03.2019
Алина Пилипенко

Відмінна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, все чисто-стерильно, завжди зустрічають посмішкою. Величезне спасибі Івану Андрійовичу, після процедур я нарешті можу ходити без болю! І звичайно ж спасибі Максиму, грамотно-професійно складена програма я відчуваю на скільки легше мені стало і спасибі за всі поради та рекомендації !!

Алина Пилипенко
26.02.2019
Lena G.

Зразкова Клініка з хорошою аурою. Приходиш туди, коли тобі погано, а тебе оточують делікатною увагою та турботою і стає тепліше на душі і розумієш, що ти в надійних руках. Лікар Засаднюк І.А. професіонал, він робив мені артроскопію, після якої коліно почало швидко відновлюватися.

Lena G.
21.02.2019
Tanya Podebejko

Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі фахівцям центру ZARTA. Дуже комфортно працювати з командою професіоналів. Індивідуальний підхід і турбота про клієнта, на мій погляд, це девіз центру. Окреме спасибі Івану Андрійовичу. Також хочу відзначити команду професійних реабілітологів та кинезіологів. Особливо хочу подякувати Івану, який вів мене зі спортивної реабілітації. З його допомогою, вирішена проблема больових відчуттів в коліні і повністю відновлено роботу м'язів. Також я б рекомендувала Івана, як фахівця з лікувального масажу, з його допомогою біль в спині, який турбував мене протягом довгого періоду, просто зник. З повагою, Поденежко Тетяна.

Tanya Podebejko
21.02.2019
Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.