Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Ваші питання

Шановні відвідувачі

На цій сторінці Ви зможете знайти відповіді на найпоширеніші питання, або задати своє. На питання відповість профільний лікар нашої клініки протягом трьох робочів днів.

Задати запитання

 • Чи можливо зменшення грижі міжхребцевого диска?

  Доброго дня! Рандомізовані дослідження говорять про те, що в організмі, при створенні певних умов, що направлені на розвантаження відповідного сегмента хребта, грижа міжхребцевого диска може зменшиться або пройти зовсім. Цей довготривалий процес може зайняти період від півроку до 2 років. Треба зробити застереження, повідомивши про те, що зовсім не обов’язково весь цей період буде супроводжуватися болем в хребті. Зазвичай загострення болю при остеохондрозі при відповідному лікуванні купірується в період від тижня до місяця.

 • Доброго дня, як лікувати тендиніт сухожилля надостного м’яза і одночасно артроз акроміально-ключичного зчленування 2 ст. плечового суглоба внаслідок травми в спортзалі. Рентген відхилень не показав. Діагноз поставлений на основі МРТ. Пройшов фізіотерапію.

  Потрібно зменшити навантаження, провести протизапальну терапію і спокій. Не варто покладатися лише на результат МРТ, необхідно, щоб оглянув лікар ортопед-травматолог, який розбирається в патології плечового суглоба. Ключично-акроміальний артроз – це одна проблема, тендиніт – інша! Потрібно розуміти, що турбує, від цього залежить тактика лікування.

 • Гігрома лучезапястого суглоба, знаходиться під сухожиллям розмір більше 2-см й болить, до кого звертатися хірурга або травматолога?

  Це проблема ортопедів, травматологів. Можете звернутися за телефонами вказаними на нашому сайті, або залишити свої контактні дані. Наш спеціаліст з Вами зв’яжеться для уточнення додаткової інформації, та зможе запропонувати час для консультації в ортопеда-травматолога.

 • Як попасти до вас на консультацію?

  Можете зв’язатися з нами за вказаними на сайті телефонами в розділі контакти, або залишити свої контактні дані. Наш менеджер з Вам зв’яжеться для підбору зручного часу для консультації.

Форма для заповнення


Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.