Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Ваші питання

Шановні відвідувачі

На цій сторінці Ви зможете знайти відповіді на найпоширеніші питання, або задати своє. На питання відповість профільний лікар нашої клініки протягом трьох робочів днів.

Задати запитання

 • Чи можливо зменшення грижі міжхребцевого диска?

  Доброго дня! Рандомізовані дослідження говорять про те, що в організмі, при створенні певних умов, що направлені на розвантаження відповідного сегмента хребта, грижа міжхребцевого диска може зменшиться або пройти зовсім. Цей довготривалий процес може зайняти період від півроку до 2 років. Треба зробити застереження, повідомивши про те, що зовсім не обов’язково весь цей період буде супроводжуватися болем в хребті. Зазвичай загострення болю при остеохондрозі при відповідному лікуванні купірується в період від тижня до місяця.

 • Доброго дня, як лікувати тендиніт сухожилля надостного м’яза і одночасно артроз акроміально-ключичного зчленування 2 ст. плечового суглоба внаслідок травми в спортзалі. Рентген відхилень не показав. Діагноз поставлений на основі МРТ. Пройшов фізіотерапію.

  Потрібно зменшити навантаження, провести протизапальну терапію і спокій. Не варто покладатися лише на результат МРТ, необхідно, щоб оглянув лікар ортопед-травматолог, який розбирається в патології плечового суглоба. Ключично-акроміальний артроз – це одна проблема, тендиніт – інша! Потрібно розуміти, що турбує, від цього залежить тактика лікування.

 • Гігрома лучезапястого суглоба, знаходиться під сухожиллям розмір більше 2-см й болить, до кого звертатися хірурга або травматолога?

  Це проблема ортопедів, травматологів. Можете звернутися за телефонами вказаними на нашому сайті, або залишити свої контактні дані. Наш спеціаліст з Вами зв’яжеться для уточнення додаткової інформації, та зможе запропонувати час для консультації в ортопеда-травматолога.

 • Як попасти до вас на консультацію?

  Можете зв’язатися з нами за вказаними на сайті телефонами в розділі контакти, або залишити свої контактні дані. Наш менеджер з Вам зв’яжеться для підбору зручного часу для консультації.

Форма для заповнення
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити