Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування


Тракційна терапія

 1. Загальні поняття
 2. Хто в групі ризику?
 3. Показання до проведення тракційної терапії
 4. Процедура тракційної терапії
 5. Переваги тракційної терапії

Тракційна терапія - один з основних компонентів лікування більшості захворювань хребта, в тому числі остеохондрозу, сколіозу, міжхребцевої грижі. Тракційне лікування спрямоване на зняття спазму м'язів, зниження внутрішньо дискового тиску, зменшення грижі диска, ліквідацію патологічної больової пульсації від хребетно-рухового сегмента.

Захворювання хребта які супроводжуються болем в спині, швидкою стомлюваністю і, як наслідок - втратою працездатності вже офіційно доведено і визнано одним з найбільш частих проблем, які потребують лікування.

Всесвітня організація охорони здоров'я, на підставі отриманих за останні роки статистичних даних, виділяє проблематику захворювань спини, як таку, що найчастіше призводить до часткової або повної втрати працездатності за станом здоров'я.

Що дає тракційна терапія при захворюваннях хребта:

 • розвантаження хребта шляхом збільшення відстані між тілами хребців;
 • зменшення патологічної напруги м'язів;
 • зниження внутрішньодискового тиску, в результаті чого зменшується протрузія;
 • збільшення вертикального діаметра міжхребцевого отвору, що веде до декомпресії нервового корінця і зменшення набряку;
 • усунення підвивиху в міжхребцевих суглобах, що дає декомпресивні ефект.

Хто в групі ризику?

На відміну від більшості видів захворювань і патологій проблеми зі спиною можуть виникнути у більшості людей, незалежно від їх вікової категорії або особливостей постійної роботи. Фахівці рекомендують в першу чергу звернути увагу на своє здоров'я людям, у яких образ життя має нахил в сторону зайвої або недостатньої рухливості.

Буде актуально пройти обстеження в центрі ортопедії співробітникам офісів. Представниками другої категорії є професійні спортсмени, діяльність яких вимагає вкладення всіх сил для досягнення результату.

Показання до проведення тракційної терапії

Перш за все, лікарі ZARTA призначають процедури, тільки після ретельного обстеження і вивчення особливостей організму пацієнта, підбираючи ті з методик, які здатні повністю відновити функціональність, а не боротися з наслідками та симптомами. Зокрема, показаннями до процедури можуть служити:

 • гострі і підгострі больові прояви вертебральних синдромів при дії компресійного-механічного фактора - тріщина фіброзного кільця, протрузії міжхребцевих дисків, що супроводжуються компресією корінців, утиск капсули міжхребцевого суглоба;
 • рефлекторні нейрососудинні, м'язово-тонічні цервікокраніалгіі, цервікобрахіалгіі та люмбоішиалгії, зумовлені дією механічно-компресійного фактора;
 • нейротрофічні і нейросудинні порушення не корінцевого генезу;
 • не грубі, уповільнені радікуломіелоішемічні синдроми, зумовлені дією механічно-компресійних факторів у хворих з незміненим або досить широким спинномозковим каналом;
 • гіпомобільність;
 • больові синдроми з частими повтореннями;
 • інші причини і симптоми, а також їх сукупність і необхідність профілактики.

Проблематика захворювань і методи лікування

Травматичні пошкодження і захворювання хребта найчастіше виникають внаслідок руйнувань дисків, розташованих між хребцями. До руйнування призводять порушення їх харчування, спазми через перенавантаження паравертебральних м’язів.

Клініка ZARTA пропонує в якості ефективної та надійної профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату використовувати тракційну та декомпресійну терапію. Процедура передбачає використання інноваційного обладнання Chattanooga Triton, що дозволяє проводити точковий вплив необхідної сили та інтенсивності.

Процедура тракційної терапії

Суттю процедури є зняття навантаження з кожного окремого хребця шляхом їх відведення на невелику відстань. Зменшуючи тиск на диски, знімаючи блокування і спазми, а також знижуючи протрузії і зменшуючи грижі, фахівці ZARTA закріплюють результат, контролюючи його на кожному етапі.

При необхідності курс процедур завершується, комбінується з іншими методиками або призначаються додаткові сеанси. В якості комбінованого впливу також можуть проводитися масажі, вправи кінезіотерапії або такі процедури, як:

Переваги тракційної терапії

Центр реабілітації ZARTA пропонує пройти процедуру тракційної терапії для пацієнтів з будь-якими типами захворювань і патологій, забезпечуючи точковий вплив необхідної інтенсивності в потрібному відділі хребетного стовпа. Така точність досягається за рахунок використання сучасного обладнання та випробуваних методик, які вже довели свою ефективність. Крім того, з клінікою ZARTA ви можете бути впевнені, що проведення процедури буде:

 • безпечне і контрольоване в кожен момент часу досвідченими фахівцями;
 • мати пролонгований ефект;
 • проводитися тільки на потрібне для відновлення або профілактики час з точним дозуванням сили впливу.

Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити