Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Лазеротерапія
lazer-1

*** Точну вартість лікування Ви можете дізнатись тільки після обстеження та консультаці з лікарем

Лазеротерапія

 1. Що таке лазеротерапія
 2. Історія методу
 3. Принцип дії лазеротерапії
 4. Переваги лазеротерапії
 5. Показання до лазеротерапії

Що таке лазеротерапія та на чому грунтується метод?

Лазеротерапія – сучасний, прогресивний та повністю безболісний терапевтичний метод, не викликаючий побічнихефектів. В його основу покладено властивість концентрованого лазерного променя впливати на організм людини біостимулюючим еффектом. Лікування лазером передбачає імпульсний вплив на тканини, внаслідок чого поліпшується кровообіг, проходять больові відчуття, нормалізуються обмінні процеси, зменшується запалення, а період відновлення істотно скорочується.

Прогресивні клініки світу, в тому числі і центр ZARTA прийшли до застосування лазера високої інтенсивності або так званої HILT-терапії. Лазеротерапія підходить для лікування найрізноманітніших захворювань - від пошкоджень м'яких тканин до травм зв'язок та суглобів. Під впливом імпульсного лазерного променя тканини стимулюються найбільш глибоко і повно. HILT - терапія повністю толерантна по відношенню до організму, у неї практично немає протипоказань і обмежень за віком. Саме тому вона показана і рекомендується нашими лікарями більше 70% пацієнтів із захворюваннями орто-травматологічного профілю.

Історія методу лазерної терапії

Поява такого методу лікування тісно пов'язана з самим винаходом лазера. При цьому передумови для використання лазерної терапії з'явилися кількома десятиліттями раніше, ще до конструювання першого лазерного пристрою. У 1903 році знаменитий фізіотерапевт з Данії Нільс Фінзен отримав Нобелівську премію за свої дослідження. Суть наукового відкриття полягала в тому, що спрямованим світловим потоком можна лікувати різні захворювання м’яких тканин. Не дивно, що відразу після конструювання першого лазера в 1960 році американським фізиком Теодором Мейманом, вчені зацікавилися можливістю застосовувати його в терапевтичних цілях.

Довгий час лазерна терапія залишалася на других ролях - її застосовували найчастіше в косметологічних цілях, а не в лікуванні широкого спектру захворювань. Тільки в кінці 80-х методикою активно зацікавилися в США, Європі, Росії і почався повсюдний розвиток методу. Згодом лазерне обладнання відмінно зарекомендувало себе в офтальмології, ортопедії, травматології, неврології та інших областях медицини.

Принцип дії лазеротерапії

Готуючи пацієнта до процедури в клініці ZARTA, ми завжди детально розповідаємо про те, як працює апарат, яким чином проводиться терапія і до якого результату вона призведе. Дія лазерного випромінювання на тканини опорно-рухового апарату охоплює цілих три рівні - клітинний, тканинний та системний. Світловий потік спрямовується на ділянку живої тканини, ферменти поглинають світло та активізують безліч біохімічних процесів в середині. Це благотворно позначається на загальному стані клітин - вони активно оновлюються та відновлюють тонус.

Також, природним чином запускаються механізми регенерації і мобілізуються ресурси організму. Фотомеханічні хвилеподібні коливання не порушують структуру тканин, а навпаки викликає лише благотворний вплив. Це дає швидкий і ефективний результат та вкрай малу ймовірність виникнення ускладнень.

У загальній практиці використовується 3 методи проведення лазеротерапії:

 • безконтактний (апарат не стикається з шкірним покривом);
 • контактний (апарат контактує з шкірним покривом);
 • контактний з компресією (апарат контактує зі шкірою, і під тиском посилюється глибина променя під час сеансу).

Ухвалення рішення про застосування того чи іншого методу, наші фахівці здійснюють виходячи з конкретної клінічної ситуації.

Що ж стосується HILT-терапії, то наше обладнання генерує короткочасні потужні імпульси, які здатні глибоко проникати в м’які тканини і стимулювати їх. З цієї причини можливе лікування пацієнтів з наявністю глибоких травм і патологій - наприклад, в середовищі суглобів. При цьому тканини не ушкоджуються від нагрівання високопотужним лазером, а пацієнтові гарантовані безболісні відчуття під час процедури.

Від себе зазначимо, що лазерна терапія дозволяє запустити природні процеси регенерації і загоєння. В цьому її величезна перевага перед іншими способами лікування.

Переваги лазеротерапії

У центрі ортопедії та реабілітації ZARTA переваги HILT-терапії обумовлені такими об'єктивними причинами:

 • Неінвазивність процедури - безболісне і ефективне лікування не вимагає розсічення шкірних покривів. Проникнення всередину тканин за допомогою направленого світлового потоку блокує больові імпульси і зменшує запальні прояви як всередині самої структури, так і на поверхні шкірних покривів.
 • Біостимуляція - світловий потік благотворно впливає на нервові закінчення, запускає безліч відновлювальних механізмів. Разом з цим стабілізуються імунні та метаболічні процеси.
 • Лазерний промінь стимулює акупунктурні пункти, діє на нейрони нервів, пригнічуючи больові відчуття і розширюючи кровоносні судини. Внаслідок цього нормалізується кровообіг та лімфоток, виробляються ендорфіни і розслабляються м'язи. Разом з цим знижується в'язкість крові і активізується вироблення АТФ, завдяки чому клітини отримують більше кисню і харчування. Це провокує синтез клітин, стійкий антиоксидантний ефект та ферментну активність.
 • Відбувається підвищення імунітету (завдяки нормалізації циркуляції лімфи) і активізації захисних функцій організму на клітинному рівні.
 • Позначається позитивний тепловий ефект, який покращує процеси мікроциркуляції на уражених ділянках з розкриттям білкових каналів і інтенсивним молекулярним транспортом.
 • Виражений загоюючий ефект - світловий потік дозволяє знімати набряки, напругу, спазми і запалення. При цьому лазер є абсолютно стерильним безконтактним "інструментом", що виключає ризик занесення під шкіру інфекцій. Більш того, він має антимікробні та бактерицидні властивості.
 • Спостерігається відновлення балансу центральної нервової системи.

Показання до лазеротерапії

Лікування лазером призначається для цілого ряду випадків при травмах і захворюваннях опорно-рухової системи, а також в період зрощування кісткових тканин і в якості стимуляції загоєння ран.

Можливості лазера в ортопедії практично безмежні. Унікальні властивості променевого обладнання дозволяють домогтися значного прогресу, навіть при наявності найскладніших захворювань. Являючись одним з напрямків фізіотерапії, лікування за допомогою лазера сприяє усуненню захворювань і регенерації тих функцій організму, які раніше відновлювалися виключно радикальними методами.

Показаннями для лазеротерапії є:

 • хронічні захворювання і травми суглобів (артрити, артрози та ін.), зв'язок, м'язів, кісткової структури, хрящів;
 • дегенеративні хвороби хребта (остеохондроз, протрузії, грижі);
 • посттравматичні ускладнення, захворювання сухожиль та багато іншого.

У центрі ZARТA лазеротерапія поєднується в комплексі з іншими методами лікування - ударно-хвильовою терапією, магнітотерапією та електротерапією. Якщо ви зіткнулися з захворюваннями опорно-рухового апарату, перебуваєте на стадії підготовки до операції або на реабілітації, звертайтеся до наших фахівців. Ми проконсультуємо, проведемо діагностику і складемо найбільш ефективний план Вашого лікування.

Дізнатись ціну

Відгуки наших пацієнтів

Вадим Коноваленко
Вадим Коноваленко
Хочу сказати спасибі Центру ЗАРТА та особисто кожному співробітнику за неоціненну допомогу в моєму лікуванні! У мене була травма коліна, невдала операція (м'яко сказано), більше року мук з коліном! Я звернувся до Володим...
Taras Sobkiv
Taras Sobkiv
Фахівці відповідного рівня,фанати своєї справи,командний підхід,постійний ріст. Повага!
Htc Bolt
Htc Bolt
Високий професіоналізм співробітників. Використання методів доказової медицини.
Любов Титенко
Любов Титенко
Супер команда. Безболісно!
Ольга Добрянська
Ольга Добрянська
Всій родині допоміг! Дякуючи Івану Андрійовичу та його команді люди отримують не тільки надію, але й результат в реально короткі терміни в будь-якому віці! Дуже приємний та порядний лікар, якому дійсно можна довіряти!
Max Gladyshko
Max Gladyshko
Юзва Дмитро - це найкраще що може трапитись з вами в цій сфері.
Артур Філатов
Артур Філатов
Якщо тут працює Засаднюк Іван то Вам до нього, дуже хороший хірург ортопед 🔥🔥🔥, оперував мені коліно.
Дудар В.І.
Дудар В.І.
Дуже хочу поділитись з усіма, враженнями лікування пошкодженого медіального меніска, дефекта суглобового хряща – не могла ходити. Шукала рекомендації, консультацій, відгуки. В госпіталі сказали треба протезувати. Тільки ...
Olena Stefanska
Olena Stefanska
Високопрофесійна команда реабілітологів, найсучасніше обладнання, уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальні програми та підхід. З Іваном Сесь та Андрієм Сорокіним кінезіотерапією відновили рухомість в коліні з...
Алина Пилипенко
Алина Пилипенко
Відмінна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, все чисто-стерильно, завжди зустрічають посмішкою. Величезне спасибі Івану Андрійовичу, після процедур я нарешті можу ходити без болю! І звичайно ж спасибі Максиму, грамо...
Lena G.
Lena G.
Зразкова Клініка з хорошою аурою. Приходиш туди, коли тобі погано, а тебе оточують делікатною увагою та турботою і стає тепліше на душі і розумієш, що ти в надійних руках. Лікар Засаднюк І.А. професіонал, він робив мені ...
Tanya Podebejko
Tanya Podebejko
Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі фахівцям центру ZARTA. Дуже комфортно працювати з командою професіоналів. Індивідуальний підхід і турбота про клієнта, на мій погляд, це девіз центру. Окреме спасибі Івану Андрійовичу. Та...
Evgeny Sharokhin
Evgeny Sharokhin
Після інтенсивного бігу не міг ходити взагалі - перевантажив коліно і сильно пошкодив хрящ. Пройшов серію PRP процедур і магнітно-лазерні процедури. Також пройшов курс реабілітації. Працював з реабілітологом Іваном. Дуж...
Олена Десятник
Олена Десятник
Доброго дня! Хочу подякувати Івану Сесю - прекрасному майстру своєї справи! Бачить проблему, вирішує комплексно і відчуває руками людське тіло, наче чаклун! Німіли пальці на ногах, колеги радили «попити вітамін В». Іван ...
Larion Babych
Larion Babych
Виняткова кваліфікація спеціалістів на всіх етапах лікування і сучасне обладнання зроблять процесс відновлення швидким и приємним.
Влад Козак
Влад Козак
Хочу сказати дуже велике дякую Івану Андрійовичу за професійне лікування та відношення!!! Персонал дуже привітній і щирий, тут завжди готові допомогти і дати корисну пораду. Особливо хочу подякувати Наталі за постійну пі...
Vladyslav Lebedynets
Vladyslav Lebedynets
Хочу виразити вдячність усій Зарті за опіку і допомогу, а особливо Сесеві Івану за реабілітаційні тренування. Навіть така лінива людина, як я загорілася бажанням займатися спортом. Під час тренувань Іван постійно уважно ...
Анатолій Совайло
Анатолій Совайло
До клініки ZARTA звернулась моя дружина з сильним болем в плечовому суглобі, який спричиняв їй страждання. Через 3 тижні дружину було не впізнати. Вона просто повернулася до повноцінного життя. Ірина розповідала про суча...
Олена Єгорова
Олена Єгорова
Сучасна клініка із сучасним обладнанням та методикою. Дякую Івану Андрійовичу за консультації, медичному персоналу та реабілітологу Євгенії за швидке відновлення та професійну роботу, та загалом персоналу клініки разом і...
Анастасія Толочная
Анастасія Толочная
Проходила в Зарті реабілітацію після пластики хрестоподібної зв'язки. Займалася починаючи з 3 місяці після операції. Для тих, хто сумнівається йти чи не йти до реабілітолога ... йдіть обо'язково !!! Правильно поставили х...
Інна Гаврилова
Інна Гаврилова
Супер професіонали! Кращий ортопедичний центр Києва, з мого великого досвіду ця впевненість. Не треба Ізраїлю і Європи.
Julia Samorodova
Julia Samorodova
Спасибі Івану Андрійовичу за ідеальну операцію на стопі. Вже через 6 тижнів я вже змогла полетіти на Півн. Кіпр з групою дітей, успішно реалізувати там наш активно-освітній проект. Діти Кіпру й України вдячні Вам за те, ...
Viktor Rezvyi
Viktor Rezvyi
Дуже рекомендую консультацію по будь-яким питанням даного профілю у Івана Андрійовича а також пробне тренування у реабілітолога Дмитра! Обіцяю ви захочете повернутись тк він відновлює всі частини тіла в норму!
Аліна Пилипенко
Аліна Пилипенко
Тут чудовий колектив і хороша атмосфера. Завжди зустрічають посмішкою) Окреме спасибі Івану Андрійовичу, лікар знає свою справу. Я дивом до вас потрапила! 100% рекомендую у кого є проблеми. Дякую вам за допомогу!
Tatiana Goliaka
Tatiana Goliaka
Спасибі величезне і низький уклін Івану Андрійовичу та Олександру Івановичу за якісні операції і швидке відновлення. Успіхів вам та процвітання!
Лариса Івашко
Лариса Івашко
Дуже хороша клініка, лікарі - майстри своєї справи, медсестри чуйні, уважні та відповідальні. Бажаю Вам міцного здоров'я та терпіння.
Світлана Юріївна
Світлана Юріївна
Звернулась до Антонюка Олександра Івановича за рекомендаціями багатьох своїх знайомих, як до чудового хірурга, травматолога, ортопеда, практика з великим досвідом, зі своєю наболілою проблемою, потрібно було оперуватись,...
Сергій Тютюненко
Сергій Тютюненко
За час лікування довелося пройти багато фахівців і клінік, майже рік перелом не зростався. Іван Андрійович та Світлани зробили диво! За 1.5 місяці я зміг наступати на ногу. А ще за 3 злізти з милиць. Єдине про що шкодую,...
Василенко Ганна
Василенко Ганна
Я двічі проходила лікування в ортопедичному центрі "Zartа". Вважаю, що мені дуже пощастило проходити ці лікування в колективі спеціалістів високого класу, який очолює Засаднюк Іван Андрійович. Іван Андрійович є спеціалі...
Книш Сергій
Книш Сергій
Був пацієнтом даного медичного центру. Лише приємні враження, без винятків: сучасне обладнання та сумлінність у роботі, кваліфіковані рекомендації, все вчасно від діагнозу до лікування. Колектив професіоналів та чуйних л...
Юрій Железняк
Юрій Железняк
Класна клініка, працюють професіонали, бажаю успіхів, так тримати !!!
Зоряна Книш
Зоряна Книш
Раджу всім ZARTA ! Тут я отримала висококваліфіковану допомогу за сучасними технологіями, повний комфорт та привітне відношення персоналу! Велика подяка лікарю Івану Андрійовичу Засаднюку, який є не лише професіоналом у ...
Галина Новосад
Галина Новосад
Хочу виразити вдячність лікарю Івану Андрійовичу за допомогу та професіоналізм. Як кажуть "лікар від Бога". Всім рекомендую. Окремо дякую персоналу клініки за привітність та доброзичливість.
Любов Герасимова
Любов Герасимова
Дуже хороший лікар Іван Андрійович і прекрасний колектив медсестер.
Татьяна Новосад
Татьяна Новосад
Зверталася до послуг клініки я та члени моєї родини. В клініці надається широкий спектр послуг від первинної консультації до різного роду реабілітаційних процедур. Персонал завжди привітний та відкритий, готовий прийти...
Oksana Savchuk
Oksana Savchuk
Послуги на високому рiвнi. Регулярно ходжу на пресотерапiю. Персонал привiтний та дружелюбний. Рекомендую!
Оксана Заєць
Оксана Заєць
Хочу подякувати лікарю Івану Андрійовичу та його колективу ортопедичного центру ZARTA. Завжди привітні, ввічливі і що саме головне професіонали своєї справи. Бажаю, Івану Андрійовичу та всьому коллективу самого головного...
Lena Nesterovych
Lena Nesterovych
Дякую Вам, Іване Андрійовичу, за допомогу! Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу медичного центра. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це...
Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.