Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування


Електротерапія

Лікування електротерапією. В ортопедії і травматології широко використовуються такі види лікувальних електричних струмів: гальванічний струм, імпульсний струм, змінний струм. Кожен з цих струмів має свої певні лікувальні властивості.

Ефекти, також модулюються в залежності від зони впливу, виду струмів і розміщення анода і катода. Залежно від цього переважають знеболюючий, спазмолітичний, трофічний або стимулюючий вплив.

Механізм дії електротерапії полягає у виникненні фізіологічних реакцій місцевого, сегментарного та загального характеру. Переважним є знеболюючий ефект, який проявляється в результаті гальмування чутливості больових рецепторів. Модуляцією больової домінанти в ЦНС, активацією опіоїдних пептидів, зменшенням периневрального набряку. А також нормалізації порушеної мікроциркуляції, стимуляцією обмінних і біосинтетичних процесів в тканинах, відновленням нервової рецепції і поліпшення провідності.

Лікування електроткрапією

Зазвичай, курс лікування електротерапією триває до 10 сеансів. Сеанс близько 10 хвилин. Кількість процедур залежить від поставленого діагнозу і очікуваного лікувального результату. Курс лікування електротерапією ефективний в комплексі з іншими методами, такими як:

В окремих випадках, для закріплення позитивного результату, пацієнтові рекомендується пройти курс кінезітерапії.

Покази до застосування електротерапії:

  • захворювання, що супроводжуються больовим синдромом (неврити, плексити, радикуліти, невралгії, каузалгія, нейроміозити, ревматоїдний артрит, оперізуючий лишай);
  • дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів, хребта (деформуючий остеоартроз, остеохондроз);
  • ушкодження кістково-м’язової системи (атрофія м’язів, периартрит, ушкодження зв’язок, забій тканин, вивихи, парези та паралічі м’язів);
  • м’язові контрактури, обмеження рухливості суглобів, келоїдні рубці.

Електротерапія в місті Київ

Якщо Вам необхідно пройти курс лікування електротерапією в місті Київ, центр ортопедії та реабілітації "ZARTA" гостинно відкриває свої двері. У нас електротерапія виконується на фізіотерапевтичному обладнанні Chattanooga neo (США) та BTL-5000, якe володіє всіма відомими видами постійних, змінних та імпульсних струмів. Фізіотерапевтичний комплекс Chattanooga neo містить у своїй базі кращі протоколи провідних фізіотерапевтів світу.

Ми знаходимося за адресою: проспект Лобановського 4В. Записуйтеся на прийом за телефоном +38 (096) 273 00 23 або пишіть нам на пошту zartamail@gmail.com

Дізнатись ціну
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити