Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування

Масаж

Масаж являється важливою складовою комплексного підходу лікування, фізичної реабілітації та оздоровлення. В кожному з напрямків використовуються свої види масажу. Завдяки широкому спектру масажних технік та прийомів, відбувається вплив на окрему зону, систему організму, внутрішній орган чи весь організм в цілому.

Вплив масажу

  • покращення мікроциркуляції
  • нормалізація обміну речовин і шкірного дихання
  • поліпшення трофіки мяких тканин
  • покращення циркуляції крові та лімфи
  • підвищення еластичності волокон мязів і їх скорочувальної здатності
  • збільшення вмісту гемогобіну в клітинах крові
  • підвищення тонусу стінок судин
  • нормалізація тонусу і сили м’язів

Застосовуючи різні види масажу, можна значно змінити функціональний стан нервової системи. Масаж призводить до поліпшення провідної системи, відновлення втрачених рефлекторних зв’язків між головним мозком, органами і системами (м’язова система, судини, внутрішні органи). Рефлекси, які були втрачені чи є ослабленими, відновлюються при проведенні повного курсу массажу (8-12 сеансів).

При наявності пошкоджень нервів, які супроводжуються болем, масаж є ефективним засобом лікування, що дозволяє досягти зменшення больових відчуттів і поступової регенерації нервів. Крім цього, відзначається позитивний вплив на стан зв’язкового апарату суглобів. Відновлюється рухливість суглобів, шяхом зміцнення всіх звязок та мязів, що захищають суглоб.

Масаж позитивно впливає на стан шкіри, шляхом активації роботи сальних та потових залоз за рахунок покращення кровообігу та лімфообігу. Це пояснює те, що масаж призводить до поліпшення живлення шкіри і сприяє виведенню шкідливих речовин через шкіру.

Масаж як метод реабілітації можна рекомендувати не тільки пацієнтам, а й здоровим людям. Масаж є чудовим оздоровчим засобом, що зміцнює імунітет, кістково-мязеву систему, нервову систему та організм в цілому. Тому необхідно проводити кілька курсів загального масажу протягом року.

Для пацієнтів після різних травм, операцій, що супроводжуються іммобілізацією та іншими ускладненнями, цей метод повинен бути обов’язково включеним в комплексну фізичну реабілітацію.

Якщо Ви шукаєте досвідченого масажиста в місті Київ, тоді запишіться до нас на прийом та відчуйте ефект від дійсно професійного масажу.

Центр ортопедії та реабілітації "ZARTA".
+38 (096) 273 00 23
+38 (044) 275 79 99

Дізнатись ціну
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити