Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування

Фізіотерапія

Фізіотерапія

Навігація по сторінці:

  1. Загальні поняття
  2. Навіщо потрібна фізіотерапія
  3. Які методи включає фізіотерапія

Центр ортопедії та реабілітації "ZARTA" надає цілий спектр послуг направлених на відновлення і підтримку здоров'я пацієнтів. Для прискорення процесу одужання наші фахівці використовують багато методів фізіотерапії, які дозволяють відновити і підтримати максимальну свободу рухів та функціональні можливості людини. Методи фізіотерапії застосовують в разі порушень роботи опорно-рухового апарату внаслідок перенесених травм, захворювань та старіння.

Метою фізіотерапії є прискорення процесу лікування, або полегшення перебігу хвороби в результаті впливу фізичних методів на тіло людини. Відзначимо, що за певних обставин лікування недуги лікарськими препаратами повністю виправдано, але вони можуть викликати ускладнення у вигляді побічних ефектів. Фізіотерапія вважається абсолютно безпечним методом, що дозволяє пацієнтам швидко повернутися до здорового і рухливого способу життя уникаючи побічних ефектів.

Що лікує фізіотерапія

Фізіотерапія дозволяє пацієнтам незалежно від віку позбутися різних захворювань та їх ускладнень. Для лікування захворювань використовують комплексну фізіотерапію, яка ґрунтується на використанні одночасно декількох фізичних лікувальних факторів, що сприяють швидкому відновленню організму від перенесених захворювань. В даному випадку поєднуються лікарські препарати з тим чи іншим видом фізіотерапії. Даний підхід прискорює дію лікарських засобів, дозволяючи пацієнтові повернути рухливість і усунути біль.

Комплексна фізіотерапія найчастіше використовується для лікування хворих суглобів, сприяючи їх швидкому відновленню за рахунок активації регенерації, даючи можливість уникнути хірургічного втручання.

Методи фізіотерапії

Залежно від віку і діагнозу, пацієнту можуть призначатися один або кілька методів фізіотерапії одночасно. Призначення на проходження процедур виписується виключно лікарем.

У клініці ZARTA для ефективності лікування використовують:

Види фізіотерапевтичних методів поділяються залежно від способу дії і по методиці їх застосування. Завдяки фізіотерапії пацієнти можуть назавжди позбутися від недуг або полегшити перебіг хвороби: остеохондроз, артрит, поліартрит, остеоартроз, спондильоз, переломи, контрактури суглобів. Це лише невеликий перелік захворювань, при яких фізіотерапія надає високу ефективність при лікуванні.

В нашій клініці всі методи лікування проводяться на сучасному обладнанні під наглядом висококваліфікованих фахівців, що дозволяє нашим пацієнтам відчути позитивні зміни вже після першого сеансу.

Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити