Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування

Декомпресійна кінезотерапія

 1. Терапевтична дія декомпресійної терапії
 2. Проведення декомпресійної терапії
 3. Вплив декомпресійної терапії
 4. Показання та переваги декомпрессионной терапії

Усе життя нас супроводжує рух, а в спокої тіло не знаходиться навіть під час сну. Постійно рухаючись на роботі, під час домашньої роботи і навіть відпочинку ми навантажуємо опорно-руховий апарат, який реагує появою болю, швидкої стомлюваності, спазмами та защемленнями.

Рішенням даної проблеми може стати проведення курсу вправ декомпресійної терапії. Метод грунтується на наявності моторно-вісцеральних рефлексів між м'язами скелета і внутрішніми органами. Проводиться терапія спільно з лікарем реабілітологом центру ортопедії та реабілітації ZARTA і, вже після першого заняття пацієнт відчуває суттєві зміни.

Терапевтична дія декомпресійної терапії

Захворювання протікають з порушенням рефлекторної регуляції, а також з виникненням патологічних рефлексів та порушенням нормальних процесів в організмі. При цьому, не тільки зовнішній м'язовий каркас, суглоби та хребет піддаються таким змінам. Також внутрішні органи та системи працюють зі збоями і відчувають додаткове навантаження. Внаслідок правильного впливу під час фізичних вправ декомпресійної терапії виправлення ситуації та відновлення здійснюється на чотирьох рівнях або типах впливу:

 1. Стимуляція і підняття тонусу. Ефект досягається при загальному зменшенні збудження нервової системи, прискорення біологічних процесів, зниження рівня патологічних реакцій та активації захисного механізму.
 2. Трофічний ефект. Досягнення даного ефекту матиме відразу два важливих фактора впливу - збільшення регенеративних можливостей організму з їх точковим напрямком на певну область і прискорення процесів обміну, що стимулюють відновлювальні функції і оновлення клітин.
 3. Компенсація. Визначивши уражені органи або системи за допомогою даного типу впливу можна їх знову активувати і забезпечити більш якісну роботу з виправленням функціональності.
 4. Повернення до оптимального стану. Останнім ефектом буде повне відновлення функцій кожного органу та м'язу, зв'язки чи суглоба та їх налаштування на оптимальну роботу.

Центр ортопедії та реабілітації ZARTA проводить відновлення функції кожного з пошкоджених органів і систем. Використання декомпресійної терапії дозволяє не тільки поверхньо повернути здоров'я, а й відновити його в повній мірі за рахунок нормалізації функцій та налаштування на подальшу ефективну роботу з урахуванням взаємодії з іншими системами і органами.

Проведення декомпресійної терапії

Виконання вправ проводиться згідно з програмою "сам на сам" разом з індивідуальним реабілітологом-кінезіотерапевтом. Кожне з занять потребує значних зусиль не тільки від фахівця, але і від самого пацієнта. Окремі вправи можуть потребувати використання снарядів або тренажерів, які покликані зменшити гравітаційний вплив і навантаження на уражені області.

Використання багатофункціонального тренажера в центрі ортопедії та реабілітації ZARTA дозволяє проводити вправи для всих груп м'язів, стабілізуючи суглоби, знімаючи м'язові спазми, прибираючи больовий синдром і відновлюючи якість життя.

Вплив декомпресійної терапії

Кожна з вправ, які вимагає виконати лікар, спрямовані на досягнення певного ефекту. Проведене комплексне заняття дозволить досягти відразу декількох результатів, що прискорюють відновлення організму:

 • посилення кровообігу і доставки кисню до всіх органів;
 • локальне посилення мікроциркуляції;
 • збільшення амплітуди руху в суглобі;
 • зменшення або повне позбавлення від больового синдрому;
 • зменшення набряклості;
 • прискорення зростання м'язових волокон;
 • відновлення роботи органів або функцій опорно-рухового апарату.

Показання та переваги декомпрессионной терапії

Проведення декомпресійної терапії в клініці ZARTA назначається при різних захворюваннях і травмах хребта, грижах, травмах, порушеннях постави, захворюваннях периферичних нервів або прискорення реабілітаційних заходів за рахунок комплексного впливу. Під час заняття вправи призначаються лікарем, який контролює і допомагає їх виконати, стежить за диханням та станом пацієнта. У разі необхідності вправи можуть бути доповнені і посилені або їх інтенсивність знижена.

Дізнатись ціну
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити