Київ, проспект Лобановського 4В
пн-пт з 9:00 до 19:00
Магнітотерапія
магніт

*** Точну вартість лікування Ви можете дізнатись тільки після обстеження та консультаці з лікарем

Магнітотерапія

 1. Що таке магнітотерапія
 2. Види і методи впливу магнітотерапії
 3. Вплив магнітотерапії на організм
 4. Показання до магнітотерапії
 5. Протипоказання
 6. Переваги процедури магнітотерапії

Магнітотерапія відноситься до фізіотерапевтичних процедур і представляє собою постійну або змінну дію магнітного поля на певні зони організму. Дана терапія може використовуватися як самостійне лікування, так і комбінуватися з іншими методиками.

Магнітотерапія є офіційно визнаною методикою, яка призначаєть при різних типах захворювань та в разі неможливості використовувати лікарські препарати. Залежно від необхідного ефекту вплив проводиться на весь організм з певною інтенсивністю або точково - на певній ділянці тіла.

Види і методи впливу магнітотерапії

Перш за все, магнітотерапія може проводитися трьома різними методами:

 1. Імпульсні спалахи. Здійснює стимуляцію м'язових тканин, включаючи серцеві м'язи.
 2. Постійне магнітне поле. Знімає гіпертонус, заспокоює та застосовується як підвищення імунітету або його стимуляція, для зміцнення захисного механізму.
 3. Змінна інтенсивність магнітного поля. Зменшує набряки, знімає больові відчуття, зменшує інтенсивність запальних процесів і виконує інші завдання, які залежать від частоти, часу, періодичності та сили впливу для певної точки прикладання.

При виконанні процедур в центрі ортопедії та реабілітації ZARTA використовується фізіотерапевтичний апарат BTL-5000. Обладнання дозволяє створити щільне поле низької частоти, яке володіє більшою ефективністю навіть порівнюючи зі статичними полями. Інноваційна технологія Focused Magnetic Field - фокусування магнітного поля, дозволяє створити унікальні умови, в рази підвищуючи корисну дію і лікувальний ефект, за умови використання в певній проблемній зоні.

Вплив магнітотерапії на організм

Внаслідок того, що зовнішній вплив на пацієнта є мінімізованим, а тіло самостійно підвищує ефективність боротьби з хворобою або симптомами, у магнітотерапії є незаперечна перевага в порівнянні з іншими видами лікування. Такою перевагою є можливість використовувати магнітотерапію навіть за умови складного перебігу захворювання, гострих запальних процесів, болю та високої температури.

Внутрішні зміни, що відбуваються при проведенні процедур магнітотерапії, зачіпають ферменти, нуклеїнові кислоти та вільні радикали. Глибинний вплив дозволяє перебудувати та направити роботу організму в потрібне русло, не викликаючи стресу.

Як визначається чутливість до магнітотерапії?

Для визначення чутливості пацієнта до впливу магнітного поля, а також актуальності призначення процедур магнітотерапії проводять невеликий тест. Лікар поміщає в руку пацієнта магніт, а той описує свої відчуття протягом 30-60 хвилин. Висока чутливість і найбільша ефективність від проведення магнітотерапії буде у тих пацієнтів, які протягом півгодини починають відчувати тепло. Середній вплив матиме процедура на того, хто відчує зміни через півгодини, а найрідкісніша категорія людей, які не відчувають змін навіть через тривалий час, буде змушена підбирати інші методики лікування.

У центрі ортопедії та реабілітації ZARTA лікарі вивчають історію захворювання, проводять дослідження і тільки після отримання точних даних приймають рішення про вибір процедури лікування. Вивчаючи отримані результати обстеження, лікар точно визначає не тільки методику магнітотерапії, але також час кожної процедури і інтенсивність впливу, яка дозволить домогтися найбільшої ефективності в лікуванні.

Показання до магнітотерапії

Відсутність побічних ефектів, можливість проведення процедури магнітотерапії навіть у важких випадках і безпека щодо звикання дозволяє використовувати методику впливу локального магнітного поля при найрізноманітніших захворюваннях. Подібна процедура призначається навіть пацієнтам похилого віку, з ослабленим організмом і слабкою роботою імунної системи.

Володіючи судинорозширювальною, гіпокоагулюючою, трофостимулюючою, катаболічною, лімфодренажним впливом магнітотерапія призначається при трофічних виразках, запаленнях, хворобах органів дихання, ураженнях м'яких тканин або патологіях серцево-судинної системи. Також магнітотерапія в клініці ZARTA ефективно використовується при порушеннях сну, проблемах з нервовою системою, ураженні очей і таких захворюваннях:

 • артрити;
 • ангіна, гайморит, отит;
 • варикоз та тромбофлебіт;
 • депресія, невроз або стан апатії;
 • порушення цілісності шкірного покриву і роботи ОРА.


Протипоказання до проведення магнітотерапії

Серед протипоказань є всього кілька умов, які не дозволять призначити магнітотерапію:

 • наявність кардіостимулятора;
 • серцева недостатність у важкій формі;
 • ракові пухлини;
 • алкогольне сп'яніння або інші типи інтоксикації;
 • вагітність;
 • вік менше двох років.

Призначаючи процедуру магнітотерапії, лікарі центра ортопедії та реабілітації ZARTA орієнтуються не тільки на зазначені протипоказання, а й інші чинники, що виключають можливість призначення терапії. У деяких випадках сукупність окремих умов не дозволяє призначити лікування за допомогою магнітотерапії.

Переваги процедури магнітотерапії

Однією з найбільш значних переваг магнітотерапії є широкий спектр впливу, що дозволяє застосувати методику для лікування різних типів патологій, захворювань, травм або профілактичних заходів. Також важливою перевагою буде зменшення інтенсивності протікання захворювань, яке досягається внаслідок зниження больового синдрому, та локалізації вогнищ запалень.

Фахівці центра ортопедії та реабілітації ZARTA також використовують магнітотерапію для стимуляції і коригування роботи імунної системи, підвищення регенеративних властивостей організму, поліпшення кровообігу, відновлення сил і зміцнення здоров'я після тривалого лікування.

Зверніть увагу, що наявність гіпсу, шин чи інших накладок або фіксаторів, які використовуються після отримання травм, не буде перешкодою для магнітотерапії. Відсутність проблем з призначенням процедури магнітотерапії при травмах дозволяє прискорити лікування і зменшити період відновлення для спортсменів. При цьому, магнітотерапія дозволяє прискорити регенерацію навіть у разі переломів і відновлення зростання нервових і м'язових тканин при розтягненнях, ударах, внутрішніх кровотечах та інших типах захворювань і травм.

Дізнатись ціну

Відгуки наших пацієнтів

Вадим Коноваленко
Вадим Коноваленко
Хочу сказати спасибі Центру ЗАРТА та особисто кожному співробітнику за неоціненну допомогу в моєму лікуванні! У мене була травма коліна, невдала операція (м'яко сказано), більше року мук з коліном! Я звернувся до Володим...
Taras Sobkiv
Taras Sobkiv
Фахівці відповідного рівня,фанати своєї справи,командний підхід,постійний ріст. Повага!
Htc Bolt
Htc Bolt
Високий професіоналізм співробітників. Використання методів доказової медицини.
Любов Титенко
Любов Титенко
Супер команда. Безболісно!
Ольга Добрянська
Ольга Добрянська
Всій родині допоміг! Дякуючи Івану Андрійовичу та його команді люди отримують не тільки надію, але й результат в реально короткі терміни в будь-якому віці! Дуже приємний та порядний лікар, якому дійсно можна довіряти!
Max Gladyshko
Max Gladyshko
Юзва Дмитро - це найкраще що може трапитись з вами в цій сфері.
Артур Філатов
Артур Філатов
Якщо тут працює Засаднюк Іван то Вам до нього, дуже хороший хірург ортопед 🔥🔥🔥, оперував мені коліно.
Дудар В.І.
Дудар В.І.
Дуже хочу поділитись з усіма, враженнями лікування пошкодженого медіального меніска, дефекта суглобового хряща – не могла ходити. Шукала рекомендації, консультацій, відгуки. В госпіталі сказали треба протезувати. Тільки ...
Olena Stefanska
Olena Stefanska
Високопрофесійна команда реабілітологів, найсучасніше обладнання, уважне ставлення до кожного пацієнта, індивідуальні програми та підхід. З Іваном Сесь та Андрієм Сорокіним кінезіотерапією відновили рухомість в коліні з...
Алина Пилипенко
Алина Пилипенко
Відмінна атмосфера, приємний, ввічливий персонал, все чисто-стерильно, завжди зустрічають посмішкою. Величезне спасибі Івану Андрійовичу, після процедур я нарешті можу ходити без болю! І звичайно ж спасибі Максиму, грамо...
Lena G.
Lena G.
Зразкова Клініка з хорошою аурою. Приходиш туди, коли тобі погано, а тебе оточують делікатною увагою та турботою і стає тепліше на душі і розумієш, що ти в надійних руках. Лікар Засаднюк І.А. професіонал, він робив мені ...
Tanya Podebejko
Tanya Podebejko
Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі фахівцям центру ZARTA. Дуже комфортно працювати з командою професіоналів. Індивідуальний підхід і турбота про клієнта, на мій погляд, це девіз центру. Окреме спасибі Івану Андрійовичу. Та...
Evgeny Sharokhin
Evgeny Sharokhin
Після інтенсивного бігу не міг ходити взагалі - перевантажив коліно і сильно пошкодив хрящ. Пройшов серію PRP процедур і магнітно-лазерні процедури. Також пройшов курс реабілітації. Працював з реабілітологом Іваном. Дуж...
Олена Десятник
Олена Десятник
Доброго дня! Хочу подякувати Івану Сесю - прекрасному майстру своєї справи! Бачить проблему, вирішує комплексно і відчуває руками людське тіло, наче чаклун! Німіли пальці на ногах, колеги радили «попити вітамін В». Іван ...
Larion Babych
Larion Babych
Виняткова кваліфікація спеціалістів на всіх етапах лікування і сучасне обладнання зроблять процесс відновлення швидким и приємним.
Влад Козак
Влад Козак
Хочу сказати дуже велике дякую Івану Андрійовичу за професійне лікування та відношення!!! Персонал дуже привітній і щирий, тут завжди готові допомогти і дати корисну пораду. Особливо хочу подякувати Наталі за постійну пі...
Vladyslav Lebedynets
Vladyslav Lebedynets
Хочу виразити вдячність усій Зарті за опіку і допомогу, а особливо Сесеві Івану за реабілітаційні тренування. Навіть така лінива людина, як я загорілася бажанням займатися спортом. Під час тренувань Іван постійно уважно ...
Анатолій Совайло
Анатолій Совайло
До клініки ZARTA звернулась моя дружина з сильним болем в плечовому суглобі, який спричиняв їй страждання. Через 3 тижні дружину було не впізнати. Вона просто повернулася до повноцінного життя. Ірина розповідала про суча...
Олена Єгорова
Олена Єгорова
Сучасна клініка із сучасним обладнанням та методикою. Дякую Івану Андрійовичу за консультації, медичному персоналу та реабілітологу Євгенії за швидке відновлення та професійну роботу, та загалом персоналу клініки разом і...
Анастасія Толочная
Анастасія Толочная
Проходила в Зарті реабілітацію після пластики хрестоподібної зв'язки. Займалася починаючи з 3 місяці після операції. Для тих, хто сумнівається йти чи не йти до реабілітолога ... йдіть обо'язково !!! Правильно поставили х...
Інна Гаврилова
Інна Гаврилова
Супер професіонали! Кращий ортопедичний центр Києва, з мого великого досвіду ця впевненість. Не треба Ізраїлю і Європи.
Julia Samorodova
Julia Samorodova
Спасибі Івану Андрійовичу за ідеальну операцію на стопі. Вже через 6 тижнів я вже змогла полетіти на Півн. Кіпр з групою дітей, успішно реалізувати там наш активно-освітній проект. Діти Кіпру й України вдячні Вам за те, ...
Viktor Rezvyi
Viktor Rezvyi
Дуже рекомендую консультацію по будь-яким питанням даного профілю у Івана Андрійовича а також пробне тренування у реабілітолога Дмитра! Обіцяю ви захочете повернутись тк він відновлює всі частини тіла в норму!
Аліна Пилипенко
Аліна Пилипенко
Тут чудовий колектив і хороша атмосфера. Завжди зустрічають посмішкою) Окреме спасибі Івану Андрійовичу, лікар знає свою справу. Я дивом до вас потрапила! 100% рекомендую у кого є проблеми. Дякую вам за допомогу!
Tatiana Goliaka
Tatiana Goliaka
Спасибі величезне і низький уклін Івану Андрійовичу та Олександру Івановичу за якісні операції і швидке відновлення. Успіхів вам та процвітання!
Лариса Івашко
Лариса Івашко
Дуже хороша клініка, лікарі - майстри своєї справи, медсестри чуйні, уважні та відповідальні. Бажаю Вам міцного здоров'я та терпіння.
Світлана Юріївна
Світлана Юріївна
Звернулась до Антонюка Олександра Івановича за рекомендаціями багатьох своїх знайомих, як до чудового хірурга, травматолога, ортопеда, практика з великим досвідом, зі своєю наболілою проблемою, потрібно було оперуватись,...
Сергій Тютюненко
Сергій Тютюненко
За час лікування довелося пройти багато фахівців і клінік, майже рік перелом не зростався. Іван Андрійович та Світлани зробили диво! За 1.5 місяці я зміг наступати на ногу. А ще за 3 злізти з милиць. Єдине про що шкодую,...
Василенко Ганна
Василенко Ганна
Я двічі проходила лікування в ортопедичному центрі "Zartа". Вважаю, що мені дуже пощастило проходити ці лікування в колективі спеціалістів високого класу, який очолює Засаднюк Іван Андрійович. Іван Андрійович є спеціалі...
Книш Сергій
Книш Сергій
Був пацієнтом даного медичного центру. Лише приємні враження, без винятків: сучасне обладнання та сумлінність у роботі, кваліфіковані рекомендації, все вчасно від діагнозу до лікування. Колектив професіоналів та чуйних л...
Юрій Железняк
Юрій Железняк
Класна клініка, працюють професіонали, бажаю успіхів, так тримати !!!
Зоряна Книш
Зоряна Книш
Раджу всім ZARTA ! Тут я отримала висококваліфіковану допомогу за сучасними технологіями, повний комфорт та привітне відношення персоналу! Велика подяка лікарю Івану Андрійовичу Засаднюку, який є не лише професіоналом у ...
Галина Новосад
Галина Новосад
Хочу виразити вдячність лікарю Івану Андрійовичу за допомогу та професіоналізм. Як кажуть "лікар від Бога". Всім рекомендую. Окремо дякую персоналу клініки за привітність та доброзичливість.
Любов Герасимова
Любов Герасимова
Дуже хороший лікар Іван Андрійович і прекрасний колектив медсестер.
Татьяна Новосад
Татьяна Новосад
Зверталася до послуг клініки я та члени моєї родини. В клініці надається широкий спектр послуг від первинної консультації до різного роду реабілітаційних процедур. Персонал завжди привітний та відкритий, готовий прийти...
Oksana Savchuk
Oksana Savchuk
Послуги на високому рiвнi. Регулярно ходжу на пресотерапiю. Персонал привiтний та дружелюбний. Рекомендую!
Оксана Заєць
Оксана Заєць
Хочу подякувати лікарю Івану Андрійовичу та його колективу ортопедичного центру ZARTA. Завжди привітні, ввічливі і що саме головне професіонали своєї справи. Бажаю, Івану Андрійовичу та всьому коллективу самого головного...
Lena Nesterovych
Lena Nesterovych
Дякую Вам, Іване Андрійовичу, за допомогу! Ідеальна чистота, чіткий розпорядок роботи, високий професіоналізм персоналу – так можна охарактеризувати роботу медичного центра. А раз такі умови створені для пацієнтів, то це...
Записатись на прийом

Заповніть дані у формі і менеджер перетелефонує вам найближчим часом.