Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування

Остеопатія

Остеопатія (від др.грецької όστέον – кістка+πάθος – хвороба, захворювання) – система альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину. Остеопатію вирізняє перш за все системний підхід до людського тіла. Остеопатія виникла більше 100 років тому в США і до цих пір вважається найбезпечнішим способом лікування організму.

Важливо розуміти, що остеопатія і мануальна терапія це зовсім різні речі! В остеопатії використовуються прийоми мануальної терапії, але не більше. Основна мета мануальної терапії – позбавити людину від якогось симптому хвороби, а остеопатії – виявлення, лікування причини захворювання і запобігання розвитку інших.
Остеопатія дуже ефективна, і використання цього методу в лікуванні організму повністю виключає можливість виникнення ускладненнь і побічних ефектів.

В остеопатії організм людини сприймається як «єдине ціле». Це основний її принцип. Він оснований на взаємодії всіх частин тіла, внутрішніх органів та систем організму. Другим важливим принципом остеопатії є «тут і зараз». По мірі усунення різних блоків, обмежень, зміщень в тілі, організм реагує суттєвою перебудовою біохімічних процесів, структурно-функціональних складових, від сеансу до сеансу. Це природній процес, причиною якого є система саморегуляції.

Спеціалістів, які використовують даний метод в своїй роботі називають – остеопатами. Остеопатичні прийоми виконуються лише руками. Тому остеопат має дуже чуттєві руки, що дає йому можливість відчувати тіло пацієнта в цілому, і знаходити «найушкодженіші» його частини.

Рукам остеопата підвласно:

  • усунення міжхребцевих блоків хребта
  • зняття м’язової напруги
  • робота з внутрішніми органами
  • з судинним полем
  • лімфатичною системою
  • кістками черепа та хребта
  • нервовою системою

Після кожного сеансу остеопатичного лікування, коли усуваються функціональні обмеження суглобів, кісткові структури та структури органів приймають правильне положення, розслабляються м’язово-фасціальні спазми, починають правильно працювати системи кровообігу та іннервації, організм знаходиться в стані «здивування» і потребує певного часу для адаптації до нового стану.

В середньому це 2-3 дня для повної перебудови під нові взаємодії систем. Протягом цього часу терапевтична дія продовжується. В цей період можуть виникати неприємні відчуття, які швидко проходять, виникати та проходити біль, з’являтись сонливість або навпаки перезбудження – це все ознаки перебудови різних систем організму. Також важливо в ці пару днів не займатись фітнесом, плаванням, масажем, іншими видами фізичної активності, це сприятиме більш кращому терапевтичному ефектові.

Остеопатія займається не просто терапією окремих захворювань, а допомагає активізувати правильну роботу системи саморегуляції.

Дізнатись ціну
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити