Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Методи лікування

Neurac-терапія

Neurac-терапія - це метод фізичної терапії, винайдений на початку XXI століття норвежськими лікарями. Він грунтується на дослідах спеціалістів, працюючих з Redcord обладнанням, а також наукових теоріях, які підтверджуються в результаті численних експериментів у всьому світі. Наукові досліди показують,що здоровий рух, стан суглобів та хребта в значній мірі залежить від правильного механізму взаємодії локальних та глобальних м’язів тіла, і коректної передачі сили руху по м’язовим структурам.

Метою нейро-м’язової активації (Neurac) є відновлення правильних моделей руху, яка можлива лише шляхом інтенсивної стимуляції нервової системи. Саме нервова система відіграє головну роль у виконанні точного повноамплітудного та граціозного руху. В результаті проведення функціональних тестів та Neurac тестів визначаються слабкі локальні місця та слабкі регіони в тілі. Працюючи з якими в подальшому, ми відновлюємо втрачену /пошкоджену функцію опорно-рухового апарату. Щоб такі дії принесли бажані результати, всі вправи повинні виконуватися в умовах повної відсутності болю.

Важливим елементом цього методу є фізичний терапевт. Саме він спостерігає за детальною технікою виконання кожної вправи, контролює режим відпочинку та роботи. При необхідності корегує вихідні позиції та виконання руху своїми руками.
Лише в такому делікатному форматі терапії можливо оптимізувати роботу нервової системи та досягти необхідної мети.

Основний вплив Neurac терапії:

  • відновлення / створення правильної моделі нейром'язевої роботи
  • активізація роботи глибоких м'язів
  • активація роботи глобальних м'язів
  • зменшення чи усунення болю
  • збільшення амплітуду руху в суглобах
  • покращення стану м'язевої тканини та прискорення її заживлення
  • відновлення втраченої /пошкодженої функції опорно-рухового апарату
Дізнатись ціну
Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити