Київ, проспект Лобановського 4В
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах

Графік роботи

ПН-ПТ: 09.00-19.00

СБ-НД: вихідний

Замовити дзвінок

Напрямки роботи

Остеохондроз

Остеохондроз хребта

Навігація по сторінці:

 1. Виникнення остеохондрозу хребта
 2. Основні симптоми остеохондрозу
 3. Етапи розвитку
 4. Діагностика остеохондрозу
 5. Лікування остеохондрозу в місті Київ

Остеохондроз хребта - патологічний незворотний процес, який розвивається в хребті і супроводжується деструктивними та дегенеративними порушеннями дисків і хребців. Небезпека захворювання полягає в його скритності. Тому люди звертаються в клініку, тільки коли їх починають турбувати скутість та біль.

Виникнення остеохондрозу хребта

Найчастіше на остеохондроз хребта страждають люди із малорухливим способом життя, в кого робота пов'язана з тривалим проведенням часу за комп'ютером, а також водії, офісні співробітники.

Остеохондроз

Остеохондроз хребта важко піддається лікуванню і може зачіпати всі відділи хребта, що сильно ускладнює життя людини, яка зазнає болю та інших неприємних відчуттів.

Незважаючи на важке лікування, фахівці нашої клініки завдяки використанню сучасного обладнання та нових методів лікування допоможуть пацієнтам швидко повернутися до активного способу життя.

Cимптоми остеохондрозу

 • Інтенсивний пекучий біль в ураженій ділянці хребта;
 • Перенапружені м’язи;
 • Кардіальний синдром, головний біль, запаморочення, нудота, погіршення зору та слуху зустрічаються при шийному остеохондрозі;
 • Функціональні порушення внутрішніх органів зустрічаються при грудному остеохондрозі;
 • Виражений пекучий стріляючий колючий біль у попереку, неможливість нахилу вперед, складно підніматись з ліжка, іррадіація болю в нижні кінцівки (зустрічаються при поперековому остеохондрозі);

Етапи розвитку остеохондрозу хребта

Остеохондроз хребта розвивається повільно і якщо його виявити на початковій стадії, він швидко піддається лікуванню. Сьогодні виділяють кілька етапів розвитку хвороби:

 1. На першому етапі захворювання не має особливих ознак. Деформується міжхребцевий диск, але він при цьому не виходить за межі тіла хребця. Під час тривалих навантажень людина відчуває скутість, при падіннях спостерігається високий рівень травматизму.
 2. На другому етапі розвитку хвороби руйнується фіброзне кільце, що приводить до зниження висоти міжхребцевого диска. Хребці стають рухливими, що часто призводить до їх зміщення.
 3. На третьому етапі спостерігається протрузія, тобто випинання міжхребцевого диска, що дає передумови до утворення грижі. На даному етапі попередити прогресування патології можна без хірургічного втручання.
 4. Остання четверта стадія хвороби супроводжується сильними болями в хребті, що призводить до обмеження рухів. На даному етапі хвороба важко піддається лікуванню, допомагають лише знеболюючі блокади. У деяких випадках пацієнтові призначають операцію.

Діагностика остеохондрозу

У нашій клініці для діагностики остеохондрозу використовується декілька методів, які дозволяють безпомилково визначити вид і стадію хвороби, а також призначити правильне й ефективне лікування. Для діагностики використовуємо:

 1. Опитування пацієнта - дозволяє з'ясувати причини виникнення остеохондрозу.
 2. Огляд, під час якого визначається гнучкість спини і виникнення болю під час руху.
 3. Рентген - точно визначає в якому відділі хребта, знаходиться патологія.
 4. КТ і МРТ показують на якій стадії розвитку перебуває хвороба.

Після обстеження наші лікарі підбирають найбільш ефективний метод лікування, який залежить від стадії хвороби з урахуванням особливостей організму пацієнта.

Лікування остеохондрозу в місті Київ

Для лікування остеохондрозу в нашій клініці застосовують сучасні методи:

Якщо Ви маєте поставлений діагноз остеохондроз хребта, або підозру на дане захворювання, запрошуємо до нас на діагностику та лікування. В нашій клініці працюють висококваліфіковані фахівці. Вони складуть план комплексного лікування, допоможуть правильно підібрати лікувальну гімнастику, харчування і проведуть сеанси масажу.

Відгуки наших пацієнтів
Контроль якостіКонтроль якості
Close
Залиште Ім'я та номер телефону,
ми передзвонимо
і запишемо Вас на прийом
Замовити послугу Подзвонити