5-ти річчя центру "ZARTA"

15.07.2018 центр ортопедії та реабілітації “ZARTA” святкував своє 5-ти річчя!

У цей день ми не словом, а ділом показали, як важливі рух та активний спорт в наш час. Всім дружнім колективом ми трохи розім’ялися і оздоровилися грою в волейбол, що було корисно не тільки фізично а й морально, адже що може бути краще активної гри на свіжому відпочинку в хорошій компанії? Не забувайте, що активний спосіб життя сприяє покращенню кровообігу, змащуванню суглобів, м’язовому тонусу, кращому обміну речовин, а також гарному настрою!

Ми хочемо подякувати всім нашим пацієнтів за довіру. Ці 5 років ми працюємо і розвиваємося завдяки Вам і заради Вас! Сучасні методики лікування на новому обладнанні, і постійне підвищення кваліфікації наших співробітників кращий тому доказ. А також велика кількість наших вдячних і задоволених пацієнтів.

Ми, як ніхто, розуміємо, яку найважливішу яку роль здоров’я грає в житті людини, тому завжди працюємо на якість. Здоров’я запорука довгого щасливого життя, ми це розуміємо, тому прислухаємося до кожного пацієнта, і беремо до уваги всі Ваші відгуки і побажання, з приводу роботи клініки, персоналу і самого процесу лікування та реабілітації. Ми вітаємо відкритість, тому, якщо Вам є що сказати, можете залишити Ваш відгук у письмовій або усній формі на рецепції або написати нам лист на нашу пошту zartamail@gmail.com.
Допоможіть зробити нашу роботу більш якісною!

Ми завжди чекаємо Вас у себе в гостях, адже краще попередити хворобу ніж її лікувати. Приходьте на консультації, записуйтеся на прийом, дізнавайтеся про нові акції в нашому центрі за телефонами 096 -273 -00 -23 або 044 -275 -79 -99.
Бажаємо міцного здоров’я!