фиксаторы суставов

Фіксатори суглобів

Фіксатори суглобів та бандажі є важливим елементом в лікувальному процесі. Якщо функція суглоба порушена, необхідно вберегти його від можливої подальшої травматизації. Правильний рух – це запорука здорового суглоба. Фіксатори бувають статичні і динамічні. Статичні фіксатори призначені для жорсткої фіксації суглоба. Динамічні фіксатори обмежують рух в правильній амплітуді і знижують навантаження на суглоби.

Застосування фіксаторів суглобів

Коли функція суглоба порушена, крім зняття запалення і відновлення пошкоджень, ми повинні обмежити навантаження і налаштувати правильну рухову модель. Для цього фіксатори і призначені. Вони фіксують суглоб, зменшують навантаження, обмежують амплітуду руху, поліпшують лімфоток і мають зігріваючу функцію.

В яких випадках застосовують фіксатори суглобів:

  • підготовка суглобу до операції;
  • після операційна реабілітаія;
  • під час лікувального процесу;
  • після травм та пошкоджень;
  • при фізичному навантаженні;

Також фіксатори суглобів, бандажі, еластичні бинти – це незамінні атрибути спортсменів всіх напрямків.

Лікування за допомогою фіксаторів суглобів

Лікування захворювання з лікарем в клініці – це не весь лікувальний процес, адже у нас Ви перебуваєте всього пару годин. Не менш важливим є те, що з Вами відбувається коли Ви вдома. Як Ви слідуєте рекомендаціям лікаря з приводу фізичного навантаження на суглоб. Якщо Вам рекомендовано носити фіксатор суглоба, ні в якому разі не нехтуйте цим призначенням! Максимальна зосередженість на лікуванні і дотримання всіх рекомендацій – гарантія 100% позитивного результату.

Як носити фіксатори суглобів

Фіксатори суглобів це не чарівна паличка, тому не використовуйте їх без необхідності. Вони мають різний рівень жорсткості і фіксації. Правильний фіксатор саме для Вас повинен підбирати тільки кваліфікований фахівець. Є заїжджена фраза «Не потрібно займатися самолікуванням!». Тут вона може бути застосована на всі 100%. При неправильному застосуванні фіксаторів, особливо на хворий суглоб, Ви отримаєте ускладнення! Ми впевнені, Вам вони абсолютно не потрібні.

Як Ви бачите, у нас в клініці є широкий спектр фіксаторів, які ми використовуємо при лікуванні пацієнтів. Ми не будемо говорити про те, що вони тільки кращих і надійних виробників, адже наше завдання – ефективне лікування. Наші фахівці підберуть фіксатор, який буде максимально відповідати вимогам лікувального процесу. А також розкажуть як правильно його використовувати.

Ми завжди будемо раді допомогти, так що приходьте навіть якщо Вам потрібно підібрати фіксатори для спорту або інших фізичних навантажень.

Записуйтесь на прийом за телефонами: +38 (096) 273 00 23 або +38 (044) 275 79 99.
Також, Ви можете замовити зворотний дзвінок натиснувши на відповідну кнопку, або написати нам на пошту zartamail@gmail.com.

Ми завжди раді Вас бачити. Міцного здоров’я!