коксартроз

Коксартроз. Як уникнути ендопротезування?

Коксартроз. ЯК ЙОГО ЛІКУВАТИ? Це питання хвилює кожного, хто зіткнувся з даним захворюванням.

Про лікування коксартрозу відомо багато, на цьому побудовано багато лікувальних практик, система освіти в навчальних закладах, принципи лікування в державних клініках та ін. Але час не стоїть на місці, і пора озброюватися останніми дослідженнями і напрацюваннями сучасної медицини.

Давайте ж не просто поговоримо про методи його лікування, а безпосередньо про те, як уникнути ендопротезування? Адже ендопротезування – це крайній захід, який дуже часто не є виправданиим. Ми не хочемо принижувати переваги даної процедури, але не можна забувати прo навантаження на організм при операції, а також тривалому періоді відновлення.

Сучасні методи лікування дозволяють уникнути протезування, і поставити Вас на ноги за допомогою комплексного лікування. Що це означає? Це означає, що ми виявимо причину захворювання, усунемо її, також усунемо вже наявні запалення в суглобі і пошкодження, та відновимо правильну функцію суглоба.

Лікування коксартрозу

Так як коксартроз вимагає комплексного лікування, ми будемо підходити з різних сторін.

За допомогою PRP-терапії знімається запалення в суглобі. Вводячи в суглоб концентрат факторів росту взятих з Вашої власної крові, ми запускаємо процес природного відновлення і регенерації тканин. Так як в суглобі немає розвиненої кровоносної системи, у нього низька здатність до регенерації тканин. Подаючи туди фактори росту ми в рази збільшуємо швидкість відновлення уражених тканин.

Після того як запалення буде знято, в суглоб вводиться Гіалуронова кислота . Вона працює як природне мастило коліна. Коли природне мастило суглоба (синовіальна рідина) втрачає свої захисні властивості, відбувається тертя суглобових хрящів. Хрящова тканина руйнується і відбувається запалення. Після зняття запалення ми вводимо гиалурон, він живить суглоб та захищає від тертя і руйнування.

За допомогою ударно-хвильової терапії, і інших методів фізіотерапії , ми стимулюємо процес загоєння тканин. Ці методи покращують кровоток в ураженій ділянці і обмін речовин. Гарна циркуляція крові швидше і повніше насичує корисними компонентами і виводить продукти розпаду. В результаті процес загоєння і відновлення проходить в рази швидше.

Здоров’я суглоба – це правильна робота суглоба + правильний обмін речовин в ньому. Другий етап по черговості, але не менш важливий – кінезотерапія Neurac . Вона зміцнює нейром’язевий зв’язок, зміцнює ослаблені м’язи, зв’язки і сухожилля. Правильно відрегульований рух суглоба можливий тільки з міцним навколосуглобовим м’язово-сухожильним апаратом. Терапія Neurac – це мінімальна ймовірність рецидиву хвороби. Вона є невід’ємною частиною лікувального процесу.

Причини появи коксартрозу

Якщо коротко, то причиною руйнування суглоба, є порушення функції суглобової рідини. Відбувається її загустіння і вона вже не може повноцінно живити і змащувати суглобові хрящі. В подальшому вони покриваються тріщинами, стоншуються, і оголюють кістки суглоба, які в наслідку деформуються від навантаження. Причин зміни властивостей суглобової рідини є безліч, і ось найпоширеніші:

  • порушення кровообігу;
  • гормональні зміни;
  • порушення обміну речовин;
  • перевантаження кульшового суглоба;
  • затяжний стрес;

Методи лікування коксартрозу

Для відновлення кровообігу в суглобі, правильного обміну речовин, зняття перевантаження, відновлення правильної рухової функції суглоба, нейром’язової активації зв’язкового апарату, ми використовуємо такі методи лікування:

Ознайомитися докладніше з кожним методом Ви можете просто натиснувши по ньому мишкою.

Лікування коксартрозу в центрі ортопедії та реабілітації “ZARTA” у Києві

Захворювання такого типу вимагають високого рівня професіоналізму і комплексний підхід. У нашому центрі ми підберемо індивідуальну програму лікування, яка буде розроблена спеціально для Вас фахівцями різних напрямків. Вони будуть вести Вас протягом усього періоду лікування. Це дозволить відстежувати процес одужання і відновлення на кожному етапі, і в разі потреби вносити корективи в програму лікування.

Звернувшись в центр ортопедії та реабілітації “ZARTA” Ви відчуєте на собі дійсно ефективне лікування.

Зробіть перший крок – прийдіть в наш центр. Ми не просто лікуємо – ми ставимо на ноги!

Центр ортопедії та реабілітації “ZARTA”.
+38 (096) 273 00 23
+38 (044) 275 79 99