neurac терапия

Neurac терапія

Що таке кінезіотерапія?

Для початку, давайте розберемо, що ж таке кінезіотерапія і Neurac терапія? Це вид лікувальної фізкультури, спрямований на відновлення нормальної функції опорно-рухового апарату. Це відбувається за рахунок посилення м’язового корсету, що знижує навантаження на хребет. А також поліпшення рухливості суглобів, що знімає запалення і покращує обмін речовин в тому регіоні. Це позитивно позначається на роботі внутрішніх органів, що в свою чергу знімає внутрішні напруження в нервовій та інших системах організму.

Не дарма існує приказка “У здоровому тілі – здоровий дух”. Всі ми знаємо і помічаємо, як збій однієї системи організму, провокує і тягне за собою безліч інших порушень. Детальніше про комплексну кінезотерапію можете почитати у нас на сторінці Комплексна кінезотерапія.

Чи помічали, як головний біль, завжди йде під руку з фізичної млявістю і втомою? Або як біль в попереку підриває моральний дух і знижує настрій? Або як порушення нормальної роботи одного внутрішнього органу веде до збою іншого? Це все приклади того, як йде взаємодія всіх систем організму. Як на перший погляд незначна тривала біль в спині може привести до хронічної втоми і пригніченості. Організм завжди подає сигнали, але ми не завжди можемо на них зреагувати. І часто, ці сигнали подає опорно-руховий апарат.

Що таке Neurac?

Neurac терапія – це новітня методика в кінезотерапії. Вона взяла свій початок в Норвегії у XXI столітті і базується на дослідах і дослідженнях по всьому світу. Якщо простою мовою, то в її основі лежить розуміння того, що налагоджена робота організму починається з генерування правильної системи нервових імпульсів, які посилаються мозком. Якщо відбувається збій стимуляції нервових імпульсів, відразу ж слідує дисфункція в роботі суглобів і локальних стабілізуючих м’язів. Це тягне за собою порушення рухової функції організму, а також функціональні порушення в області нервової системи.

Ми отримуємо ланцюжок системних порушень в роботі нашого тіла, через те, що організм втрачає можливість “віддавати накази” відповідним органам. А ті, в свою чергу, їх приймати.

Техніка Neurac має на увазі розвиток нервової системи на ряду з розвитком глибоких м’язів стабілізаторів, щоб відновити і підсилити нейром’язовий зв’язок. Домогтися цього можливо тільки під керівництвом досвідченого реабілітолога, який підбере правильну схему лікування після грамотної діагностики.

У нашому центрі ортопедії та реабілітації “ZARTA”, ми маємо величезний досвід практики Neurac терапії. Ми проводимо підготовку і реабілітацію до і після операцій і протезування. Також, відновлення після травм і захворювань опорно-рухового апарату будь-якої складності. Ключовим фактором ефективного лікування є наші досвідчені реабілітологи, які регулярно доводять свій професійний рівень за кордоном.

Не чекайте, коли хвороба зажене Вас в кут, давайте дамо бій на ранній стадії захворювання!

Дозвольте собі бути здоровими! Позбавтеся від болю – це набагато простіше ніж Вам здається!
Чекаємо на вас у нашій клініці за адресою: проспект Лобановського 4В, р-н Севастопольської площі.

Телефони для запису: 096-273-00-23 або 044-275-79-99.

Центр ортопедії та реабілітації “ZARTA”