ортопедический центр zarta

Центр ортопедії та реабілітації “ZARTA” вводить функцію “Контроль Якості”

Ортопедичний центр “ZARTA” звертає Вашу увагу на наявність нової функції “Контроль Якості”. Це червона зірочка в правому верхньому куті нашого сайту. Натиснувши на цю кнопку Ви зможете залишити Ваше повідомлення, яке потрапить безпосередньо до керівництва клініки.

Ця функція призначена для поліпшення якості обслуговування і лікування. Якщо у Вас є зауваження, побажання або пропозиції, які відносяться до підвищення комфорту і якості обслуговування, будь ласка, розкажіть нам про них. Також, якщо Ви залишилися незадоволені відвідуванням центру або лікувальним процесом, просимо негайно нам про це повідомити.

Залиште своє ім’я та телефон і напишіть про що Ви хочете нам повідомити. Або можете не залишати свої контакти, якщо хочете залишитися інкогніто. Ми ретельно перевіряємо кожне звернення і обов’язково з Вами зв’яжемося!

Відгуки пацієнтів ценру “ZARTA”

Ми вдячні Вам за безліч вдячних листів. Якщо хочете щоб ваш відгук побачили всі відвідувачі сайту, будь ласка, залиште його на сторінці відгуків натиснувши на кнопку “Залишити відгук”. Або надішліть його на нашу пошту zartamail@gmail.com. Ми обов’язково додамо його на сайт. Також будемо вдячні якщо Ви запишите відео відгук і відправите нам на пошту, або залишите на рецепції.

Ортопедичний центр ZARTA в соціальних мережах

Наш центр веде активність в соціальних мережах і запрошує всіх приєднатися до нас. Там ми регулярно викладаємо корисну інформацію про здоров’я, яка буде корисна кожному. Наші сторінки Facebook та Instagram. У соціальних мережах Ви також зможете записатися до нас на прийом або дізнатися необхідну Вам інформацію.

Контакти центру “ZARTA”

Отже, якщо Ви хочете:

  • написати лист безпосередньо керівництву клініки – використовуйте функцію “Контроль якості”;
  • залишити відгук для загальної доступності – використовуйте відповідну кнопку на сторінці відгуків, або пишіть нам на пошту zartamail@gmail.com;
  • хочете дізнаватися багато корисного про здоров’я – додавайтеся до нас в соціальних мережах Facebook та Instagram. Або стежте за нашим блогом Життя клініки. У ньому ми часто пишемо корисні статті на різні тематики;
  • записатися на прийом – використовуйте будь-які доступні канали зв’язку;

Бережіть своє здоров’я!
Центр ортопедії та реабілітації “ZARTA”.
+38 (096) 273 00 23
+38 (044) 275 79 99