Реабілітація після складних травм і операцій

Реабілітація після складних травм і операцій

Реабілітація після складних травм і операцій – це дуже складний і відповідальний процес як для лікаря, так і для пацієнта.

Складні змішані травми – це сукупність різних пошкоджень організму. Різні за типом, локалізацією і ступенем тяжкості. Це пошкодження головного і спинного мозку, пошкодження кісток і хребта, вивихи, розриви м’яких тканин, пошкодження внутрішніх органів, опіки. Також пошкодження нервових закінчень, судин, відрив кінцівок. Не варто забувати і про психоемоційний стан пацієнта.

Найчастіше, пацієнти отримують такі травми в результаті ДТП або іншої надзвичайної події. Також складні травми можуть отримати спортсмени, так як вони піддають організм великим фізичним навантаженням.

Відновлення після складних змішаних травм

Відновлення після складних змішаних травм дуже енерго- і трудомісткий процес. В період лікування і відновлення організм як ніколи потребує підтримки. Від результату процесу реабілітації залежить подальша якість життя пацієнта.

У нашому центрі протягом усього процесу реабілітації за пацієнтом спостерігає не один лікар, а фахівці різних напрямків. Це дозволяє більш якісно побудувати план лікування і більш повноцінно відстежувати стан пацієнта на кожному етапі.

Важливим фактором у процесі реабілітації є психоемоційний стан пацієнта. При необхідності наші фахівці м’яко нададуть професійну психологічну допомогу і підтримку.

У процесі лікування і реабілітації після складних змішаних травм ми застосовуємо такі методики:

Відновлення після операцій

Реабілітація після операцій стоїть поряд з реабілітацією після складних змішаних травм. Частково, тому що оперативні хірургічні втручання переносяться організмом не легко. Ще складніше якщо операція супроводжується іншими травмами та ушкодженнями людського організму. І ще складніше переноситься людьми похилого віку. А якщо додамо сюди пригнічений емоційний стан пацієнта… Загалом, фахівцям є над чим попрацювати.

Реабілітація після складних травм і операцій

Складні змішані травми і операції порушують роботу багатьох систем організму. Реабілітаційний період спрямований на відновлення правильної роботи всіх систем організму.

Основними очікуваними ефектами є:

  • відновлення кровообігу і мікроциркуляції;
  • швидке загоєння м’яких тканин;
  • відновлення правильних моделей нервово-м’язових зв’язків;
  • нормалізація психоемоційного стану;
  • повернення втраченого руху;
  • збільшення м’язової сили і об’єму м’язової маси;
  • попередження виникнення вторинних захворювань;
  • повернення до можливості вільного руху і самообслуговування;
  • повернення в режим працездатності;

Реабілітація у місті Київ

У центрі ортопедії та реабілітації “ZARTA” ми часто приймаємо пацієнтів зі складними змішаними травмами і після операцій. Ми розуміємо всю покладену на нас відповідальність і приймаємо її. До кожного пацієнта ми практикуємо суто індивідуальний підхід в лікуванні та реабілітації.

У нас Ви отримаєте компетентну високопрофесійну допомогу і підтримку. Наша висока спеціалізація доведена позитивними відгуками наших пацієнтів. У таких відповідальних ситуаціях ми рекомендуємо звертатися тільки до фахівців високого рівня.

Довірте себе і своїх близьких професіоналам.

Центр ортопедії та реабілітації “ZARTA”.
+38 (096) 273 00 23
+38 (044) 275 79 99