артроз

Артроз. Лікування артрозу.

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день артроз є одним з найбільш розповсюджених захворювань, яке вражає людей літнього віку. Артроз суглобів доставляє не тільки фізичний дискомфорт, а й моральний. Адже ми хочемо більше часу проводити зі своїми рідними та близькими – але біль тому сильна перешкода. Всі, хто піддався цьому захворюванню, розуміють, наскільки важливо мати можливість рухатися не відчуваючи болю й дискомфорту.

Сучасна медицина дозволяє лікувати захворювання такого характеру без хірургічного втручання, але на жаль не всі про це знають. Це і є основною причиною, за якою люди відмовляються від лікування чи віддаляють його. З віком операції переносяться важче ніж в молодому віці. Тут накладається не тільки загальна здатність організму до загоєння та відновлення, але і багаж деяких захворювань, які уповільнюють одужання. При таких умовах операції робляться тільки в крайніх випадках, до яких артроз не відноситься

Давайте розберемо що таке артроз, і як ми можемо його лікувати не піддаючи організм навантаженням.

Що таке артроз?

Виділяють дві основні причини виникнення артрозу – біологічна і механічна. До біологічної відносять захворювання, які призводять до порушення обміну речовин в організмі, виробки суглобної рідини, а також відновлення хрящової тканини. До механічної – надмірне або нерівномірне навантаження на суглоб через наявність зайвої ваги, специфіки трудової діяльності або внаслідок інших захворювань опорно-рухового апарату, таких як остеохондроз та ін. Також чималу роль відіграє спадкова схильність організму.

Існує два типи артрозу:

  • первинний – розвивається на раніше здоровому суглобі, наприклад, з причини важкої фізичної роботи;
  • вторинний – схильний до артрозу суглоб був деформований ще до хвороби – наприклад, в результаті травми;

Лікування артрозу

Давайте краще розберемося, які ж на сьогоднішній день, є методи без операційного лікування даного захворювання. У нашій клініці ми використовуємо такі передові методи як PRP-терапія, ін’єкції гіалуронової кислоти і введення стовбурових клітин. Тепер докладніше про кожен метод.

PRP-терапія.

Даний метод грунтується на стимуляції регенерації тканин за допомогою факторів росту. Вони містяться в тромбоцитах і плазмі крові. За допомогою центрифуги видобувається концентрат з високим вмістом тромбоцитів, які і містять ці фактори росту. Далі він вводиться в уражені ділянки організму. Цей метод широко використовується в Європі завдяки своїй високій ефективності. За цим методом проведено безліч клінічних випробувань і є багато інформації в інтернеті. Більше можете прочитати на сторінці PRP-терапія.

Ін’єкції гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота – це головний компонент синовіальної рідини, що відповідає за її в’язкість. Поряд з лубріціном, гіалуронова кислота – основний компонент біологічного мастила. При введенні в уражений суглоб, вона позитивно впливає на регенерацію хрящової тканини, вироблення суглобної рідини, знімає запалення і позитивно впливає на навколосуглобні тканини. Її ще називають “рідкі протези” або “рідкий імплант”. Більше можете прочитати на сторінці Ін’єкції гіалуронової кислоти.

Введення стовбурових клітин.

Стовбурові клітини є особливим видом клітин, які здатні розмножуватися і трансформуватися в інші клітини. Вони відновлюють пошкоджену хрящову тканину за допомогою генерації нових клітин. Також стовбурові клітини перешкоджають пошкодженню хрящової тканини, секретуючи певні речовини. Клітини беруться з кістково-мозкової або жирової тканин людини, розмножуються в лабораторних умовах і вводяться в суглоб.

Комплексна кінезотерапія

Цей метод грунтується на побудові правильного руху в суглобі, активації “сплячих” м’язів і відновлення нейро-м’язового зв’язку, що в комплексі з іншими методами дасть більш високий ефект. Недостатність зв’язкового апарату і слабкість м’язів дають зайве навантаження на суглоби, що як ми знаємо, не меншою мірою призводить їх захворювань. Також правильна робота м’язового механізму суглобу покращує кровообіг в проблемній області, що в свою чергу сприятливо позначається на обміні речовин в тому районі. Більше можете прочитати на сторінці Комплексна кінезотерапія.

Артроз не вирок!

Отже, як ми бачимо, артроз це не вирок. На сьогоднішній день існує безліч методів без операційного лікування даного захворювання. Детальніше про кожен метод Ви можете дізнатися в розділі “Методи лікування” або на прийомі у лікаря. У нашому центрі Ви зможете отримати вичерпну інформацію про Ваше захворювання і причини його виникнення. А після діагностики ми підберемо Вам правильне лікування, яким Ви залишитеся задоволені.

Дозвольте собі бути здоровими! Позбавтеся болю – це набагато простіше ніж Вам здається! Чекаємо на Вас у нашій клініці за адресою: проспект Лобановського 4В, р-н Севастопольської площі.

Телефони для запису: 096-273-00-23 або 044-275-79-99.