Травмы суставов. Лечение суставов.

Травми суглобів. Лікування суглобів.

У наш час всі розуміють важливість свободи руху та можливості обслуговувати себе в побуті. Стикаючись із захворюваннями або травмами суглобів ми хочемо швидко і якісно вирішити дану проблему. Повноцінно відновити наші суглоби після травм і пошкоджень допоможе своєчасна компетентна фізична реабілітація. Травми суглобів ділять на дві категорії:

  • в наслідок впливу зовнішніх факторів (фізична травматизація);
  • внутрішніх факторів (порушення обміну речовин в суглобі викликане захворюванням);

Також на порушення роботи суглобів можуть вплинути стреси.

Лікування суглобів

Лікування суглобів після травм і відновлення після захворювань мають єдину мету. В основному, це зняття запалення в ураженій області, нормалізація обміну речовин в суглобі, відновлення процесу регенерації уражених тканин. Після цього необхідно приступати до налаштування правильної роботи самого суглоба, так як, якщо цього не зробити, проблеми з суглобами вас не покинуть ніколи.

Відновлення суглобів після травм та захворювань

Комплексна фізична реабілітація – це потужний інструмент, який не потребує реклами. Його ефективність давно доведена і широко застосовується по всьому світу. Вона є невід’ємною частиною лікування.

Для закріплення позитивного результату лікування, а також профілактики потенційних захворювань необхідно завжди проходити курс відновлювальної терапії. А тим більше після:

  • травми плечового суглобу;
  • ліктьового суглобу;
  • зап’ясткового суглобу та кисті;
  • кульшового суглобу;
  • колінного суглобу;
  • гомілкового суглобу та стопи;

Попередньо проводяться консультація лікаря та діагностика ушкодженого суглобу. Кожний випадок для нас є унікальний – немає однакових людей та ідентичних травм. Тому на основі діагностичних даних підбирається персональна схема фізичної реабілітації. Вона може складатися як з одного метода так і мати комплексний підхід. Наш центр оснащений сучасним обладнанням , а спеліалісти володіють новітніми методами фізичної терапії (декомпресійна терапія, Neurac, механотерапія, фізіотерапія). Протягом всього періоду фізичної реабілітації з Вами працюватиме фізичний терапевт, який спостерігатиме за динамікою та якістю відновного процессу.

Якщо Ви бажаєте бути здоровими, якщо Ви дбаєте про своє здоров’я і Вам дорогий Ваш час – ні в якому разі не нехтуйте правильним комплексним лікуванням Вашого організму! Адже краще вилікувати один раз і назавжди, ніж жити під постійним тиском колишніх травм та захворювань!

Міцного Вам здоров’я